İyi Biri Tarafından Sahiplenilen Pitbull’ın Kedi Abisine Dönüşme Hikayesi

Ne yazık ki pitbull cinsi köpekler ülkemizde ara mahallelerin “dövüş köpekleri” olarak yetiştirilmekte ve özüne aykırı bir şekilde vahşileştirilmektedirler. İllegal bahis piyasasında hala koca şehirlerin göbeklerinde gizli saklı yerlerde köpek dövüşleri ne yazık ki hala devam ediyor.

İtalyan Fotoğrafçının Objektifinden Her Yerde Olup Göze Görünmeyen Kediler

Soğuk havalarda bizler öyle ya da böyle kendimize sıcak bir ortam sağlamanın yolunu bulacağız. Peki sokak hayvanları ne yapacak? Geçtiğimiz kış, sokak hayvanlarına yardımcı olmak isteyen birkaç hayvanseverin, meselesini anlayamadığımız insanlar tarafından şiddete maruz kaldıklarına tanık olduk. Yine de, hayvanlara yardım etmenin bu anlamsız bedelini ödemek pahasına bile olsa, kış yaklaşırken sokak hayvanlarını tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz. İtalyan fotoğrafçı Sabrina Boem’in evsiz kedileri fotoğrafladığı seri de bize yardımcı oluyor.

Kediler ve Çocuklar Arasındaki Özel Bağa Dair 20 Fotoğraf

Bu fotoğraf serisi, kediler ve bebekler arasındaki inanılmaz kuvvetli bağa muhteşem bir örnek niteliğinde. Aynı evin içinde birbirlerini onlardan daha iyi anlayanı emin olun yok. Dedik ya, bu fotoğraflar da bu durumu belgeliyor zaten. Bir evin içinde kah birlikte uyuyup birlikte hırıldırıyorlar, kah en plansız yaramazlıkları birlikte yapıyorlar. Aralarındaki bu şey gerçekten hayranlık uyandırıcı...

Sahiplerinin Objektifinden Beraber Doğa Yürüyüşü Yapmayı Seven Kediyle Köpek

Doğa yürüyüşü yapmayı çok seven Amerikalı Cynthia Bennett ve sevgilisi, tam da kendilerine göre bir kedi ve bir köpek bulmuşlar. Çiftin köpeği Henry ve kedisi Baloo, yalnızca sahipleriyle değil birbirleriyle de doğa yürüyüşleri yapmaya bayılıyorlar.

Kedisi Yalnız Hissetmemesi İçin, Kendisine de Bir Koruyucu Koni Yapan Güzel Yürekli Baba

Küçük bir kedi bir gün genç bir adamla tanıştı ve ikisi o anda birbirlerine bağlandılar. Bu kedi o günden sonra her zaman onun küçük arkadaşı oldu. Haydi Rengar ile tanışın.

Evimizin Neşesi Ciğerimizin Köşesi Kedilerin 12 Komik Davranışı

Bir kedinin ne zaman ne yapacağını hiçbir zaman kestiremezsiniz. Beklemediğiniz anlarda komik çıkışlarıyla bir anda modunuzu yükseltebilme özelliğine sahiptir kendileri. İşte tam o türlü gününüze neşe katacak 12 kedi dostumuzun 12 komik davranışını paylaşacağız şimdi sizinle! Kahkahanız bol olsun...

Kendilerine Olan Güvenleriyle Köpeklere Patronluk Taslayan 12 Kedi

Bu kedicikler kendilerine o kadar çok güveniyorlar ki, köpek-kedi ilişkisine bakışımızı tamamen değiştiriyorlar. Bakın küçük kediler köpeklere nasıl patronluk taslıyorlar.

Her Mevsim Kedisinin Çarpıcı Fotoğraflarını Çeken Fotoğrafçı

Dört mevsim güzel kedisi Kate'in fotoğraflarını çekip paylaşan fotoğrafçı.

Kediler ve Rakunların Birbirine Benzediğini Kanıtlayan 15 Fotoğraf

Kedi ve rakunların zannettiğimizden daha çok ortak noktası varmış. Gelin birlikte göz atalım...

Beklenmedik Anda Basılan 8 Kedi

Bu kedi sahipleri de “Özel hayata saygı” nedir hiç bilmiyorlar canım… Bırakın hayvanlar diledikleri gibi takılsın değil mi? Birazdan göreceğiniz sevimli yaramazların böyle bir durumla karşı karşıya kaldıklarında verdikleri tepkiler bu durumdan ne derece rahatsız oldukları konusunda sizlere adeta ışık tutacak!

Kediler Bizi Öldürmek mi İstiyor?

Onları ne kadar çok sevdiğimizi her fırsatta dile getiriyoruz ama onların bizi sevip sevmediği konusunda biraz şüpheliyiz doğrusu… Ayrıca genelde kedilerin sinsi ve nankör olduğu düşünülse de buna kesinlikle katılmadığımızı belirtmek isteriz.

En Olmadık Yerlere Girmeyi Başaran 18 Sevimli Kedi

Sevimli yaramazlar insanın aklına gelmeyecek yerlere saklanmayı iyi biliyorlar.

Kedilerin Gözlerine Bakarak Saatinizi Ayarlamanız Mümkün!

Bir Japon geleneği olan bu hesaplamayla kedilerin gözlerine bakarak saati tahmin edebilirsiniz.

İlgi Çekici Olmak İsteyenlere Ders Niteliğinde 10 Haylaz Kedi

Sevimli, haylaz çokça da şımarık bu kedileri sizler için derledik. Hala nasıl ilgi çekerim diye düşünüyorsanız bir de bunları örnek alın ama önce bu kadar sevimli olabilir misiniz iyi düşünün.

Dünyanın En Minnoş Esnafı! Vietnam'ın Balık Satan Kedisi Görenleri Hayran Bırakıyor

Bir kedinin esnaf olduğunu düşünün... Düşünemediniz mi? O kadar tatlı olur ki, keşke her yerde esnaf kediler olsa. İşte Vietnam'da çok popüler bir sokakta esnaf bir kedi...

Tüm Zamanların En Sevimli 20 Bebek Hayvanı

Bazı şeylerin küçük olanı makbuldür. Misal, hayvan yavruları... Belki çirkin olabilirler ama asla sevimsiz değiller!

Down Sendromlu Birbirinden Tatlı İki Kedi

Dünyada türlerinden eşi ve benzeri olmayan iki farklı kedi türünden Amerika`nın Arkansas eyaletinde beyaz kaplan ve İstanbul'da bir tekir kedi down sendromlu kedi dünyaya gelmişti. Kenny isimli kaplanın yakın akrablardan çiftleşme sonucu down sendromlu olduğu tahmin edilirken İstabul'daki Otto isimli tekir kedinin neden down sendromlu olduğu konusunda herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

18 fotoğrafla kendini bitki zanneden kediler

Kediler sihirli güçlere sahip şaşırtıcı yaratıklar. En rahatsız edici şekillerde küçücük saksılara ya da kutulara sığmalarının tek makul açıklaması bu galiba.

Yaramazlığın Dibine Vuran 24 Kedi Dostumuz

Kediler zeki, çevik, temkinli hayvanlardır. Yani en azından biz öyle bilirdik, taa ki bu fotoğraf serisini görene kadar... Ama bu serideki kediler çıkmazlarda, çoğu buhranlarda! Nasıl olmuş da bu hallere düşmüşler, akıl alır gibi değil. Neyse olanlar olmuş zaten, halleri tam bir komedi! Hadi gelin, alemin en çilekeş kedileriyle tanıştıralım sizi...

Yogaya Başlarken Feyz Alacağınız 18 Sevimli Hayvan

Hadi kalkın yogaya başlıyoruz. Hep birlikte önce güneşi selamlayacağız, sonra da ver elini arınmış bir zihin, rahatlamış bir beden...

Mükemmel Birer Aile Tablosu Çizen 20 Kedi Dostumuz

‘Aile’ sığındığı en büyük limandır insanın... Zorlu günlerinde tutunduğu dal, çaresiz hissettiğinde aldığı nefestir. Ama bu yalnızca biz insanlar için mi böyle sanıyorsunuz? Eğer öyleyse hemen söyleyelim yanılıyorsunuz. Hayvanlar âleminde de pek çok canlının ailesine ne kadar düşkün olduğu aşikâr. Misal, kediler... Hadi gelin onların sevimli dünyalarına bir göz atalım...

YouTube fenomeni “Keyboard Cat” Bento hayatını kaybetti

YouTube‘a girip de kedi videosuyla karşılaşmayan, hayatının en azından bir döneminde komik kedi videolarıyla haşır neşir olmamış çok az insan vardır diye düşünüyoruz. Grumpy Cat‘ten sonra dünyanın en meşhur kedilerinden “Keyboard Cat” nam-ı diğer klavye kedisi Bento, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti.

Kalp Kırıklığına En İyi Gelen Şeyin Kedi Olduğunun 11 Patili Kanıtı

Yeni ayrıldınız ve kalbiniz mi kırık? Ya da iş, güç ve geçim gerdi sizi depresyona mı sürükledi? Bunlar için profesyonel bir yardım almak çok mantıklı olabilir. Ancak bir kedi sahibiyseniz gerek kalmayabilir. Nasıl mı? O minik patilerin her şeye deva olduklarını gösteren durumlar tam da şurada…

Hayatını Kurtaran Kadının Omzundan İnmeyen Minik Sokak Kedisi

Bu iyi kalpli kadın, bu minnacık kediyi ıssız bir yerde inşaat malzemelerinin arasında buldu. Onu kucağına alır almaz yüksek sesle mırlamaya başlayan minnak kedi, kurtarıcısının omzundan inmemeye kararlıydı.

Minnak Yavrularıyla İlk Kez Tanışan 14 Anne Kedi

Kedilerin gebelik zamanlarının 58-68 gün arasında olduğunu biliyoruz. Yani Mart ayından önce mercimekler fırınlara verilmeye başlanmış, Mart sonuna gelirken de minik yavruşlar dünyaya merhaba demişti. Öncelikle, bu yavru kedilerin bir süre sonra annelerinden ayrılacaklarını ve sokaklarda yalnız kalacaklarını unutmayalım. Onları sahiplenelim ya da sahiplenilmelerine vesile olalım. Şimdi de gününüze biraz tatlılık katıp, birbirinden güzel 14 anne kedi ve yavruşlarıyla sizi başbaşa bırakalım.

Metro İstasyonlarını Kendine Mesken Tutmuş 16 Tatlı Kedi

Havalar soğuk, sokaktaki dostlarımız bu zor hava şartlarında kendilerini güvende ve sıcak hissedebilecek yerler arıyor. Metro istasyonları onlar için çok güvenli olmasa da kendilerini sıcak tutabiliyorlar. Böyle yoğun grinin hakim olduğu yerler sokak hayvanları için hiç uygun değildir. Çünkü her an bir şeye acelesi olan insanların onlara zarar vermesi işten bile değildir. Metro kedileri diye tabir ettiğimiz bu dostlarımız metro istasyonlarını mesken tutmuş…

Gördüğünüzde Öpücükler Kondurmak İsteyeceğiniz 9 Kedi Burnu

Bizim yamuk yumuk burunlarımıza ve vücut hatlarımıza oranla onlar filinta gibiler. Özellikle de kedi burnu tam sıkmalık, öpülmelik. Sabahları suratında bir pati, üç milim ötelerinde ıslak bir kedi burnuyla uyananlar bunu çok iyi bilir. Bugün böyle uyanamayanlar için özel bir hizmetimiz var. Buruncukları ayağınıza getirdik. Buyursunlar.

Tekir Kedi Sahiplenmek İçin 10 Şahane Sebep

Tekir kedilerin bakımı çok kolaydır. Sizinle çabucak uyum sağlar ve hayatınızın bir parçası olur. Sokaktan sahiplenmeyi düşünenler var ise çok tatlı ev arkadaş olabilir. Sizler için “tekir kedi dostunuz olması için ve sahiplenmeniz için 10 süper sebep” içeriğini hazırladık.

Mart Kedisi Capsleri

Hepsi birbirinden komik Mart Ayı kedilerinin capsleri...

Karşınızda Birbirinden Yakışıklı ve Güzel MART kedileri

Mart ayının en yakışıklı ve en güzel kedilerini sizler için bir araya topladım... Bakmaya doyamayacağınız bir birinden güzel fotoğraflar için ileri butonuna basınız.

Tarihe Damga Vurmuş Birbirinden Başarılı 9 Yazarın Kedili Fotoğrafları

Her başarılı yazarın/düşünürün arkasında, yanında, elinde, masasında, kucağında, evinde bir kedi vardır bence. İşte birbirinden başarılı 9 yazarın/düşünürün kedili fotoğrafları:

Eşinin Onu Aldattığını Görünce Dünyalar Başına Yıkılan Hüzünlü Kedi

Öncesi ve Sonrası 16 Fotoğrafla Sahiplenildikten On Dakika Sonra Fotoğrafı Çekilen Hayvanlar

Bir evcil hayvan sahiplenmeye karar vermek gerçekten çok ciddi bir karardır. Unutmayalım ki onlar birkaç aylık hevesler değil, bir ömürlük sevgidir. Bunun bilincinde olarak sahiplenmek gerekir. Tabii ki evcil hayvan sahiplenmek sizin hayatınızda güzel değişikliklere sebep olacağı gibi onların hayatlarını da bu doğrultuda etkiler. Tüylü dostlarımızın öncesi ve sonrası fotoğrafları barınaktaki ve barınaktan sahiplendirildikten 10 dakika sonrasına ait.

En Popüler 11 Kedi İsmi

Sahiplendiğimiz kedi çocukların hepsi her zaman elimize doğmasa da, kulaklarına eğilip üç kere fısıldamasak da aklımızdaki isimleri, yine de onlara bir ad veriyor onunla çağrıyoruz/anıyoruz onları. Kimi insanlar evcil hayvanlarına verdiklerine isimler konusunda son derece yaratıcı olsalar da kimi insanlar da daha klasik isimlerden yana kullanıyorlar tercihlerini. Şimdi sizinle paylaşacağımız isimlere sahip en az bir hayvan tanıdığınızı iddia ediyoruz. İşte en popüler 11 kedi ismi:

Kedilerin Aslında “Nankör” Olmadıklarını Hissetmenin 11 Yolu

Kediler özgür hayvanlardır. Kedilerle yaşarken onların sahibi olamazsınız, ortak bir hayatı paylaşırsınız. Ve tam olarak da onların nankör olmadıklarını şöyle hissedersiniz:

Şimdiye Kadar İnsanları En Çok Güldüren 17 Şapşik Kedi

Kendileri ile barışık olan minnoş kedilerimiz, bizi hiçbir zaman şaşkınlığa düşürmemektedir. Bu içeriğimizde şimdiye kadar biz zavallı insanları en çok güldüren 17 komik kedi fotoğrafını sizler için derledik. Bu 17 fotoğraf hiç şüphe yok ki kedilerin kendilerini özel hissetmeleri için birçok nedeni olduğunu kanıtlıyor.

Abilerin En Güzeli Hamile Annesini Korudu, Şimdi İse Bebek Kardeşinin Kankası

Böyle haberi görünce dayanamıyoruz, elimiz ayağımız birbirine karışıyor, gün daha neşeli, gökyüzü daha ışıl ışıl hale geliyor. Bir kedi, bir bebek ve bir anne… Ama bu sefer Japonya’dan. Paticiğimizin adı da Koo.

Annesi Tarafından İstenmeyen Kedi Sansa’nın Mutlu Sonlu Hikayesi

Günlerden bir gün, bir adam, annesi tarafından istenmeyen minnacık Sansa kediyi kurtarıyor ve onun yeni babası oluyor. Aylar geçtikçe o avuç içi kadar olan kedicik kocaman ve güzeller güzeli bir kediye dönüşüyor.. Sansa

Instagramın En Üzgün Kedisi Luhu

Çin 'de 166 bin takipçisi bulunan Luhu , instagram 'ın en üzgün kedisi olarak fenomen oldu !

Kedisiz Bir Hayat Düşünemeyen İnsanların 9 Ortak Özelliği

Merhaba kedi sever dostlarımız. Bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen kedisiz bir hayat zaten düşünemiyorsunuz ve bu yazıyı”kendimden neler bulabileceğim” bakalım diyerek okumaya başladınız. Kedimiz veya kediler olmadan bir mümkün mü? Biz düşünmek dahi istemiyoruz. Kedi sevmenin birleştirici gücüne inanıyoruz! İşte sizin de aşina olduğunuz kedisiz bir hayat düşünmeyen insanların 9 ortak özelliği:

Ağızlarında Bir Şey Taşırken Bu Kadar Tatlı Görünen Başka Ne Olabilir ki!

Onlar her halleriyle sevimliler. Masum masum bakarken, çeşitli haylazlıklar yaparken hatta somurturken bile! Klasik kedi cazibesi işte… Ama bir şeyler taşırken ayrı bir sevimliler orası kesin.

Ne Yaptıklarını Nobelli Bilim Adamlarının Bile Çözemeyeceği 16 Şapşik Kedi

Kedileri anlamak çözülmemiş bütün matematik problemlerini çözmekten bile daha zor. Bunu biz de, Nobelli bilim adamları da kabul eder sevgili patiseverler. Özellikle listemizdeki kediler, evrende bizden başka yaşayan aşırı gelişmiş toplumların bile kafalarını karıştırabilir, hayatı sorgulatabilir. Eğer ben bu yaptıklarından bir şeyler anlarım diyorsunuz, buyurunuz.

Evidence That the Cat Owns Us

The cat house says that the fertility increases. You decided to buy a house cat; you actually do not know that the cat decided to be yours ...! You think you own a cat, but in fact the cat has chosen you as its proprietor. If you do not want your soul, do not hesitate to love it a little ... You can see the photos which show that the cat has taken possession of us by pressing forward button in our gallery.

A Cat With Little Ducks

There is no word to say for the big-hearted mother cat that embraces the puppies that are abandoned by their mothers ... We call it a cat, but sometimes it is so sensitive animals and their emotions are so strong; even some human mothers have much to learn from them. You can press the forward key for the story of the mother who is the mother of the kitten, you can read the story from under the pictures.

What Does the Kedie Mean to You?

Each animal has its own language. But those who own the cat say that their cat is talking to them. They mutually agree. You can find in our gallery what some cat behavior means. You can see what the cat wants you to say by pressing the Next key.

Funny Cats and Dogs Not Pleased to Share the House

Do you like both cats and dogs? If you want to share the same house with them, think again. There are cats and dogs that agree with each other very well, but there are cats and dogs who are not happy to share the same house ... You can see photos of cats and dogs who are not happy to share the same house by pressing forward button in our gallery, you can read funny explanations under the pictures.

You will want to own miniature cat furniture

The mini-sized cat furniture designed by Okawa Kagu from Japan has recently been the most popular pet accessories. We think that no kitty can say no to miniature cat furniture made of natural wood. You can see the miniature cat furniture by pressing the forward key in our gallery.

They are the Boss of our Home

You know that you are not the owner of the house, they are the owner of the house. You can press forward on our gallery to see photos of our beloved cats who like to share the same house with our friends, who want to be a center of attention, never wanting to care about our living spaces.

Pics that Want to be İncluded in the Photos

I think they are the only ones that are able to enter every photo ... When a photo is taken, they pop out and become part of the photos you take. You can press the forward key to see the cat photos where one of the funny and beautiful squares are located.

What is happening?

Curious meatballs You can press forward on our gallery to see the pictures of Coal's adventures.