Yeni Resimler

İyi Biri Tarafından Sahiplenilen Pitbull’ın Kedi Abisine Dönüşme Hikayesi

Ne yazık ki pitbull cinsi köpekler ülkemizde ara mahallelerin “dövüş köpekleri” olarak yetiştirilmekte ve özüne aykırı bir şekilde vahşileştirilmektedirler. İllegal bahis piyasasında hala koca şehirlerin göbeklerinde gizli saklı yerlerde köpek dövüşleri ne yazık ki hala devam ediyor.

İtalyan Fotoğrafçının Objektifinden Her Yerde Olup Göze Görünmeyen Kediler

Soğuk havalarda bizler öyle ya da böyle kendimize sıcak bir ortam sağlamanın yolunu bulacağız. Peki sokak hayvanları ne yapacak? Geçtiğimiz kış, sokak hayvanlarına yardımcı olmak isteyen birkaç hayvanseverin, meselesini anlayamadığımız insanlar tarafından şiddete maruz kaldıklarına tanık olduk. Yine de, hayvanlara yardım etmenin bu anlamsız bedelini ödemek pahasına bile olsa, kış yaklaşırken sokak hayvanlarını tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz. İtalyan fotoğrafçı Sabrina Boem’in evsiz kedileri fotoğrafladığı seri de bize yardımcı oluyor.

Kediler ve Çocuklar Arasındaki Özel Bağa Dair 20 Fotoğraf

Bu fotoğraf serisi, kediler ve bebekler arasındaki inanılmaz kuvvetli bağa muhteşem bir örnek niteliğinde. Aynı evin içinde birbirlerini onlardan daha iyi anlayanı emin olun yok. Dedik ya, bu fotoğraflar da bu durumu belgeliyor zaten. Bir evin içinde kah birlikte uyuyup birlikte hırıldırıyorlar, kah en plansız yaramazlıkları birlikte yapıyorlar. Aralarındaki bu şey gerçekten hayranlık uyandırıcı...

Sahiplerinin Objektifinden Beraber Doğa Yürüyüşü Yapmayı Seven Kediyle Köpek

Doğa yürüyüşü yapmayı çok seven Amerikalı Cynthia Bennett ve sevgilisi, tam da kendilerine göre bir kedi ve bir köpek bulmuşlar. Çiftin köpeği Henry ve kedisi Baloo, yalnızca sahipleriyle değil birbirleriyle de doğa yürüyüşleri yapmaya bayılıyorlar.

Kedisi Yalnız Hissetmemesi İçin, Kendisine de Bir Koruyucu Koni Yapan Güzel Yürekli Baba

Küçük bir kedi bir gün genç bir adamla tanıştı ve ikisi o anda birbirlerine bağlandılar. Bu kedi o günden sonra her zaman onun küçük arkadaşı oldu. Haydi Rengar ile tanışın.

Evimizin Neşesi Ciğerimizin Köşesi Kedilerin 12 Komik Davranışı

Bir kedinin ne zaman ne yapacağını hiçbir zaman kestiremezsiniz. Beklemediğiniz anlarda komik çıkışlarıyla bir anda modunuzu yükseltebilme özelliğine sahiptir kendileri. İşte tam o türlü gününüze neşe katacak 12 kedi dostumuzun 12 komik davranışını paylaşacağız şimdi sizinle! Kahkahanız bol olsun...

Kendilerine Olan Güvenleriyle Köpeklere Patronluk Taslayan 12 Kedi

Bu kedicikler kendilerine o kadar çok güveniyorlar ki, köpek-kedi ilişkisine bakışımızı tamamen değiştiriyorlar. Bakın küçük kediler köpeklere nasıl patronluk taslıyorlar.

Her Mevsim Kedisinin Çarpıcı Fotoğraflarını Çeken Fotoğrafçı

Dört mevsim güzel kedisi Kate'in fotoğraflarını çekip paylaşan fotoğrafçı.

Kediler ve Rakunların Birbirine Benzediğini Kanıtlayan 15 Fotoğraf

Kedi ve rakunların zannettiğimizden daha çok ortak noktası varmış. Gelin birlikte göz atalım...

Beklenmedik Anda Basılan 8 Kedi

Bu kedi sahipleri de “Özel hayata saygı” nedir hiç bilmiyorlar canım… Bırakın hayvanlar diledikleri gibi takılsın değil mi? Birazdan göreceğiniz sevimli yaramazların böyle bir durumla karşı karşıya kaldıklarında verdikleri tepkiler bu durumdan ne derece rahatsız oldukları konusunda sizlere adeta ışık tutacak!