38 cm Olan Kuyruğunu Olmayan İki Bacağı Yerine Kullanan Kedi Anakin

Doğuştan iki bacağı ve leğen kemiği olmayan bu sevimli kedi için aslında iki bacaklı olmak normal bir şey. Denge konusunda hiç sıkıntı çekmeyen bu sevimli kedi diğer kediler gibi atlıyor, zıplıyor, yaramazlıklar yapıyor . 38 cm olan kuyruğunu arka bacakları yerine kullanıyor. Galerimizde bu şaşırtıcı kedinin fotoğraflarını görmek için ileri tuşuna basarak resimlerin altındaki açıklamaları okuyabilirsiniz.

İleri tuşuna basarak iki bacağı olmayan kedi Anakin 'in fotoğraflarını görebilirsiniz.

İleri tuşuna basarak iki bacağı olmayan kedi Anakin 'in fotoğraflarını görebilirsiniz.


1 .

1 .

Anakin 'in sahipleri, sokak hayvanlarına besleme yaptıkları sırada görüyorlar ilk kez onu. İki bacağının üzerinde yürüyerek mamaya koşması oldukça şaşırtıyor.


2 .

2 .

Bir başka kediyi daha evlerine alıp sahiplenmeyi düşünmemelerine rağmen bu pofuduk kediye karşı koyamıyorlar ve onu yakalayabilmek için yaptıkları ilk hamle hüsranla sonuçlanıyor.


3 .

3 .

İlerleyen günlerde Anakin 'in çalıya çıkıp oradan inme düşüncesi de olmayınca çalıya tırmanarak güvenli bir şekilde kucaklarına alan sahipleri, ilk iş veterinerin yolunu tutuyorlar.


4 .

4 .

Tamamen sağlıklı olan Anakin 'in doğuştan iki arka bacağı ve leğen kemiği yoktu. Bu yüzden aslında iki bacaklı olmak onun için normal olandı.


5 .

5 .

Ömründe ilk kez böyle bir şey gördüğünü söyleyen veterinerin kontrolünden sonra eve gelen Anakin, ilk geceyi atlattıktan sonra ev kedisi olmanın rahatlığını yaşamaya başlıyor.


6 .

6 .

Sahiplerinin kucaklarına zıplayan ve yüksek sesle mırlamaya başlayan sevimli kedi büyüdükçe de güzelleşmeye başlıyor.


7 .

7 .

38 cm'e kadar uzayan ve pofuduklaşan kuyruğunun boyu neredeyse kendi kadar olan Anakin, onu arka bacakları yerine kullanmaya başlıyor.


8 .

8 .

O sakat bir kedi değil, tamamen farklı ve özel. Şu anda 5 yaşında olan Anakin 'in diğer kedilerden hiçbir farkı yok. Koşup, zıplayıp, tırmalayıp her türlü yaramazlığı yapabiliyor.