Bu Sevimli Kedi Kız Kardeşler Birbirlerinin Yavrularını Yetiştiriyorlar Ve Aralarındaki Bağ İnsanın İçini Isıtıyor

Bu sevimli kedi kız kardeşler yavrularının bir arada büyüyebilmesi için gereken yardımı bulmaktan dolayı çok mutlular.

1

1

Maple ve Willow hayatları boyunca bir arada olmuş olan iki kız kardeş ve aralarındaki bağ inanılmaz. Washington’daki Purrfect Pals Cat Sanctuary’e (Purrfect Pals Kedi Barınağı) getirildiklerinde iki kedinin de yavruları vardı ve bir koruyucu ailenin bakımı altında olmaya çok ihtiyaç duyuyorlardı.


2

2

“Hamileyken onlara pek de bakabilecek durumda olmayan sahipleri tarafından başka bir barınağa teslim edilmişler. Bize getirilmelerinden hemen sonra barınağımızda sekiz tane yavru doğurdular,” diyor Purrfect Pals. “Bebekler bir günlükken sevgi dolu ve tecrübeli bir koruyucu ailenin evine verildiler.” Barınak için çalışan koruyuculardan bir tanesi olan Kyndra kedileri kollarını açarak kabul etmiş. Kyndra kız kardeşler arasındaki güçlü bağı hemen fark etmiş ve en başından beri birbirlerinin yavrularına baktıklarını gözlemlemiş.


4

4

Kızkardeşler talepkar bebeklerinin hemen yanlarında olmuşlar- sımsıkı birbirlerine bağlanmış şirin mi şirin bir kedi sürüsü. Kedi yavrularını beslemek ve onlara bakmak bir ekip çabasına dönüşmüş. Bebekler büyüyüp daha bağımsız hale gelmeye başladıklarında anneler de çift olarak annelik görevlerine ara vermeye başlamış. “Ama ne zaman yavrulardan birinin sesini duysalar koşarak geri döndüler,” diye ekliyor Kyndra. İki en iyi arkadaş camın önüne oturup geçip gitmekte olan günleri izleyerek zaman geçiriyorlar.


6

6

“Willow ve Maple arasındaki ilişki son derece özel. Willow Maple’a Maple’ın kendisine olduğundan daha düşkün, ama ikisi de birbirini çok seviyor,” diyor Kyndra. “Oyun ve eğlenceyle dolu bir hayatı hak ediyorlar, bu nedenle de bu bebeklerden sonra bebek doğuramayacaklarını bildiğim için heyecanlıyım.”


7

7

Koruyucu ailelerinin onlara gösterdiği muhteşem ilgi ve anneleri Maple ve Willow’un karşılıksız sevgisi sayesinde bebekler şaşırtıcı bir hızla büyüdü. “Ne zaman bebekler etrafta koşuşturmuyor ya da oyun oynamıyor olsalar altı tanesini yanıma alıp onlarla kucaklaşabiliyorum. Ash, Oakley ve Sage genellikle kucağımda oluyorlar. Meadow, Aspen ve Ivy yakınlarda bir yerde olmayı tercih ediyorlar ve Juniper’le Rowan grubun çekingenleri, onlar yalnız olmayı tercih ediyor,” diye ekliyor Kyndra.


9

9

“Böyle güçlü bir bağa sahip kız kardeşler gördüğüm için kendimi çok şanslı sayıyorum ve arık onların sonsuza kadar birlikte olacaklarını biliyorum,” diye ekledi Kyndra.