Bu Terk Edilmiş Kedi Yavrusu Bir Grup Başka Kedi Yavrusunun Yuvasına Sızarak Onların Bir Parçası Haline Geldi

Minik bir yetim kedi yavrusu yavru kedilerin bulunduğu bir yuvaya sızdı ve onların ailesine dahil olmak istedi.

Endonezya’da yaşayan Bella isimli bu hayvan kurtarma gönüllüsü ve koruyucu kurtarılmaya çok ihtiyacı olan, annesiz bir kedi yavrusu gördü.


 Yavru kedi inanılmayacak ölçüde cılız ve çok pisti ve açlıktan ölüyordu. “Onu yolda bulduğumda yaklaşık olarak 1.5 aylıktı, kirle ve yağ ile kaplıydı,” diyor Bella.


O anda yanında bir taşıma çantası bulunmadığı için Bella kediciği bir kutuya koydu ve ona yemesi için birşeyler verdi. Zavallı aç kedicik karnının alabildiği ölçüde önüne konanı yalayıp yuttu.


Onu güzelce temizledikten ve veterinerde muayene ettirdikten sonra, Daniboi ismini verdikleri kedi yavrusu koruyucu ailesinin yanına yerleşti ve uykusuz geçen zamanlarını telafi edebilmek için güzelce uyudu. Kedinin sağlık durumu temiz çıktığında kedi, yeni arkadaşlar edinebilmek için evdeki diğer kurtarılmış kedilere katıldı. Bella evde onun yaşına yakın yaşlarda olan iki diğer kedi yavrusuyla iyi anlaşabileceklerini düşünüyordu ama Daniboi’un başka planları vardı.


Kedi yavrusunun eve gelişinden birkaç hafta sonra Bella sokakta hamile halde bulunan bir kediyi daha eve almıştı. Bu kedi sonrasında koruyucu evinin rahatlığında, dışarıdaki tehlikelerden uzakta dört yavru doğurdu. Dani kedi ailesinin konakladığı kocaman kutudan gelen cılız viyaklamaları duydu ve anne kedinin bebekleriyle ilgilenmesini gördü. Bu onu çok meraklandırdı ve kafasında bir ampul yandı. O gece bir plan yaptı.


Ertesi sabah Bella uyandı ve Daniboi’umuzu yavru kedilerle birlikte olabilecek en sevimli halde uyurken buldu. Büyük kedi mutlu mesut sırtüstü yatmış ve yeni, minik arkadaşlarıyla çevrelenmişti. “Aslında şok olmuştum. Her zaman için çok tatlıydı ama onun bu kadar nazik ve sevgi dolu olabileceğini hiç düşünmemiştim,” diyor Bella.


Orada oynayabileceği ve sarılabileceği onun yaşında bir sürü kedicik olmasına rağmen, Dani sanki her zaman ailenin bir parçasıymışçasına bebeklerle sarılabilmek için bu yuvaya geri dönüyordu. Anne kedi Yu-na bu yeni misafirin varlığından hiç rahatsız değildi ve onu temizleyip ona sarılarak onu yeni ailesine kabul etti.


“Onların arasına karışıp bu kedi yavrularıyla birlikte uyumaya devam etti ve hatta onlar annelerini emerken bile onlara katıldı. Neyse ki anne kedi ona aileden biriymiş gibi davrandı ve mutlu mesut onun kişisel bakımını yapıp onu temizledi,” diye ekliyor Bella. Onlardan çok daha büyük olan kedicik yuvada yavrularla birlikte uyuma konusunda ısrarcı oldu. Evden birkaç taneden fazla kedi yatağı olmasına rağmen, her zaman uyumak için onların arasına geri döndü.


Anne Yu-na ne zaman gerinmek ya da kendine gelmek için ara verse Dani onun sorumluluklarını üstlendi ve dört yavruya bakıcılık yaparak onlara arkadaşlık etti. Bebekler nihayet gözlerini açtıklarında ve yuvadan dışarı ilk adımlarını attıklarında Dani de onlarlaydı.


Kediler büyümeye başladığında abilerini taklit etmeye başladılar ve onunla güreşip oyunlar oynamayı denediler. Küçük Dani sevgisini paylaşabileceği kardeşler bulduğu ve gidip sırtını yaslayabileceği bir annesi olduğu için çok mutluydu.


Koca bebek olmayı gerçekten de çok sevmişti ve her ne kadar artık üç aylık olsa da rahatlamak için koruyucu annesinin sütünü emdi. “Sarılmaya ve mırlamaya bayılıyor. Anne kedi Dani sahiplendirilme işlemi için hazır olana dek ona karşılıksız sevgi gösterdi.”


Sokaklarda bulunduğu günden bu yana yetim kedi büyük bir gelişme gösterdi. Anne sevgisine çok muhtaçtı ve beş kişilik bir aile tarafından kabul edildi.


Nihayet kendine kalıcı bir yuva bulmaya hazır hale geldiğinde şimdilerde Rocky olarak yeniden isimlendirilmiş olan kedicik harika bir aile tarafından sahiplenildi. “Yeni ailesiyle televizyon izlemeyi seviyor ve artık yeni evinde beraber oynayabileceği bir kedi kız kardeşi daha var,” diyor Bella.


Eskiden bir sokak kedisiyken bu kedi şimdilerde oyuncu, mutlu, minik bir sevgi böceğine evrilmiş durumda. Zamanını evin içinde geçirmeyi seviyor ve dünyadaki tüm endişelerinden arınmış halde.