Dirseklerinin Üzerinde Yürüyen Kedi

Bu güzeller güzeli pisicik Güney Kore sokaklarında dirsekleri üzerinde yürümeye çalışırken hayvan severler tarafından fark edildi. Ve bakın hayatı ondan sonra nasıl değişti... Galerimizde dirseklerinin üzerinde yürüyerek hayata tutunmaya çalışan kedinin gerçek hikayesini ileri tuşuna basarak resimlerin altından okuyabilirsiniz.

Dirseklerinin üzerinde yürüyen kedinin hikayesini okumak için ileri tuşuna basabilirsiniz.

Dirseklerinin üzerinde yürüyen kedinin hikayesini okumak için ileri tuşuna basabilirsiniz.


1 .

1 .

Ön patisinde doğuştan olan kemiksel bir sorun nedeniyle dirseklerinin üzerinde yürümeyi öğrenmiş bu kedicik için sokaklar hiç güvenli değildi.


2 .

2 .

Dirseklerindeki sorun hayati bir tehlike arz etmiyordu ancak bu tatlı sarmanın özel ilgiye ve bakıma ihtiyacı vardı.


3 .

3 .

Hayvansever bir kadın onu sokakta gördüğünde yardıma ihtiyacı olduğunu anladı ve onu bir taşıma çantasına koyup veteriner kliniğine götürdü.


4 .

4 .

Kedinin durumunu öğrenen bir kadın onu sahiplendi ve yaşamını kolaylaştırmak adına ona bir aparat edindi. Çünkü kediciğin dirseklerinin üzerinde yürümekten patileri yara olmuştu.


5 .

5 .

Yeni evine gelen sarman evin diğer kedileri ile tanıştıktan sonra muhtemelen ilk kez gördüğü kedi yatağının tadını çıkardı.


6 .

6 .

Bacaklarına takılacak aparat hazırlandığında veteriner aparatı denemek için sarmanın patilerine taktı.


7 .

7 .

İlk başta bacaklarına takılan bu ilginç aleti yadırgayan kedicik, daha sonra insanının da yardımıyla küçük adımlar atmaya başladı.


8 .

8 .

Sarman kedi her geçen gün daha rahat ve istikrarlı yürümeye devam ediyor.


9 .

9 .

Böyle hayvan sever insanlar var olduğu sürece iyilik kazanacak...