keditv.com Logo


kedi evi Etiketli İçerikler

569 gösterim,


Konfor Onların da Hakkı Tasarımı ile Kedileri Mest Eden Çok Amaçlı Karton Evler

Kartonla oynamayı seven kediler, Cat Thing adı verilen bu kedi evlerinde adeta mest oluyor! Bir uzak doğulu firma kediler için evler tasarladı. Bu evler birbirine eklenerek adeta kediler şehri oluşturulabilecek. Cat Thing adındaki bu evler sevimli dostlarımızın çok hoşuna gidiyor.

11 Yaşında Ama 60 Kedi İçin Kedi Evi Yaptırdı

Yaşı küçük olabilir ama yüreği kocaman olan sokak kemancısı Tuana Ekin Şahin Beyoğlu İstiklal Caddesinde keman çalarak biriktirdiği paralarla kediler için kedi evi yaptırdı. Haberin tamamını için ileri tuşuna basabilir resimlerin altından 11 yaşındaki kızın haberini okuyabilirsiniz.

Keçeden Yapılmış Kedi Mağaraları Masal Diyarından Fırlamış Gibiler

Kedilerimiz için çeşit çeşit yataklar, hatta triblex evler bile var. Ama hangisi içine girip yatıyor tabi ki hiç birisi. ama biz yinede onlara özel yataklar alıyoruz. Ukraynalı tasarımcı Yuliya Kosata 'nın hazırladığı kedi mağaraları masal diyarından fırlamış gibiler. Galerimideki keçeden yapılmış kedi mağaralarını görmek için ileri tuşuna basabilirsiniz.

Birlikte Yaşadığımız Kediler İçin 23 Harika Yaşam Alanı Oluşturma Fikri

Eğer evinizde bir veya bir kaç kedi ile birlikte yaşıyorsanız onlar içinde yaşam alanı oluşturmalısınız. Malum saklanmayı, tırmanmayı ve tırmalamayı çok seviyorlar. İşte size 23 harika öneri sunuyoruz. Galerimizdeki ileri tuşuna basarak kedileriniz için yapabileceğiniz 23 harika yaşam alanı fikrine göz atabilirsiniz.