keditv.com Logoİşe Girmeyi Başararak 7 Yıldır Otelde Çalışan İşkolik Kedi

Hepimizin etrafında “Evde kedi mi bakılır?” diye söylenen insanlardan vardır. Kendileri kedileri çok sever ama asla evde bakılmasını onaylamaz. Neyse ki kimse onların onayını beklemiyor. Çünkü kedilere evde bakılır efendim. Sadece evde değil işte de bakılır! İşkolik köpek ve kedilerin hikayelerini duyduk, okuduk. Kimisi onursal Belediye Başkanı oluyor kimisi petrol ofisinin vazgeçilmesi kimisi işi ilerletip akademisyen bile oluyor. İşte o kariyer sahibi hayvanlarımızdan biri de 3. Matilda. Kendisi 7 yıldır bir otelde çalışıyor ve yapmadığı iş yok. Şimdilerde emekli olacak olan Matilda ve varisinin hikayesini sizler için hazırladık!

İş disiplini yüksek olan kedi 3. Matilda ile tanışın! Neden 3. diye soracak olursanız çok tatlı bir hikayesi var..
İş disiplini yüksek olan kedi 3. Matilda ile tanışın! Neden 3. diye soracak olursanız çok tatlı bir hikayesi var..

New York’ta bulunan Algonquin Hotel’e 1930’larda bir sokak kedisi giriyor ve o zamandan beri otelin lobilesinde ziyaretçileri karşılaması için hep kedi oluyor . Tam anlamıyla gelenek haline gelmiş bir durum

Bu güzellik, Kuzey Sahil Hayvan Birliği’nin kapısının önüne bir kutuda bırakılmış. 2010’da ilk kez barınağa adımını atmış
Bu güzellik, Kuzey Sahil Hayvan Birliği’nin kapısının önüne bir kutuda bırakılmış. 2010’da ilk kez barınağa adımını atmış

Yine 2010’da otelin sakinlerinden biri olmuş ve hemen kendi krallığını ilan etmiş
Yine 2010’da otelin sakinlerinden biri olmuş ve hemen kendi krallığını ilan etmiş

Kendisi resepsiyonda gelenleri karşılıyor ve işini çoook ciddiye alıyor
Kendisi resepsiyonda gelenleri karşılıyor ve işini çoook ciddiye alıyor

Matilda’nın işteki ünvanı İdareci Misafir İlişkileri İdarepatici. Hatta kendisine özel kartviziti bile var! Şimdilerde emekliliğe hazırlanıyor
Matilda’nın işteki ünvanı İdareci Misafir İlişkileri İdarepatici. Hatta kendisine özel kartviziti bile var! Şimdilerde emekliliğe hazırlanıyor

Biraz daha yakından tanıyalım onu ve tüm iş yükünü
Biraz daha yakından tanıyalım onu ve tüm iş yükünü

Gelen insanları karşılamaya bayılıyor bu işkolik kedi ve en sevdiği yer ise bavul taşıma arabalarının üstü
Gelen insanları karşılamaya bayılıyor bu işkolik kedi ve en sevdiği yer ise bavul taşıma arabalarının üstü

Matilda ayrıca gelen müşterilerinin eşyalarının kontrolünü yapmayı da kendine görev edinmiş
Matilda ayrıca gelen müşterilerinin eşyalarının kontrolünü yapmayı da kendine görev edinmiş

“Buradan giriş yapabilirsiniz. Nasıl yardımcı olabilirim?”
“Buradan giriş yapabilirsiniz. Nasıl yardımcı olabilirim?”

Tabii ki orası bir fotokopi makinası değil değil misin yatak orası
Tabii ki orası bir fotokopi makinası değil değil misin yatak orası2010’dan beri otelin neşe kaynağı o Burası onun da onun özel dairesi, Prenses Suiti. Genellikle bu suitte tatlı tatlı kestiriyor ya da oradan etrafı kolaçan edip her şeyin olağan gittiğinden emin oluyor, özellikle yemek şölenlerinde.

Görevleri saymakla bitmiyor. Mesela burada araç gereçleri kontol ediyor
Görevleri saymakla bitmiyor. Mesela burada araç gereçleri kontol ediyorBurada çalışanları kontrol ederek soruları mırrlamalarla cevaplıyor Bazen de favori sandalyesinde takılıyor, işkolik dediysek hep çalışacak değil ya Hele bir de eskisi kadar genç değilken. O şimdi 11 yaşında ve 7 yıldır bu otelde durmaksızın çalıştı Evet belki en çok şekerleme yapmış olabilir.Ama artık emekliye ayrılma zamanı geldi. Emekli olurken bile oteli boş bırakmıyor yerine varisini de seçmiş Altın yaşlarını otel çalışanlarından birinin sevgi dolu yuvasında geçirecek

Hamlet, Matilda’nın pati izlerini takip ederken biraz zorlanacak gibi duruyor ama bu iş için en iyi aday o.
Hamlet, Matilda’nın pati izlerini takip ederken biraz zorlanacak gibi duruyor ama bu iş için en iyi aday o.Varisi Hamlet isimli bu kedi. O vahşi hayvanların içerisinde yemek aranırken bulunmuş. New York’ta ötenazi yapmayan bir barınağa getirilmiş ve hemen ne kadar oyuncu ve sosyal bir kedi olduğunu fark etmişler. Buradan da yeni evi otele…

Tüylerinizi Diken Diken Edecek: Sincabın Doğum Anı

Doğanın en sevimli ve hareketli hayvanlarından biri de sincaplardır. Sizin için bu kez bir sincap yuvasına yerleştirilen kamera sayesinde görülebilen sincabın doğum anlarını yayınlıyoruz.

Doğum Sancısı ile Doktorun Kapısına Giden Kediden 7 Mucizevi Kare

İster insan ister bir kedi, annelik her zaman kutsal. Bitlis'te hamile bir kedi, doğum sancıları tutunca doktorun kapısına dayandı. İşte şaşırtan haberin ilginç detayları!

İddia Ediyoruz! Görünce Beyninizdeki Bütün Hücrelerin Yanmasına Neden Olacak 31 Göz Yanılması

Göz yanılması kadar lanet olasıca bir şey olamaz arkadaşlar. Bir kareye on kere bakıp da neler döndüğünü anlamamak ne kadar can sıkıcı değil mi?

Bakarken Gülme Krizine Girip Sonra Kendinizi Kötü Hissedeceğiniz 8 Sıkışmış Kedi

Onlar bizim çocuklarımız gibi. Elbette hepsini çok çok seviyoruz. Ama bazen gereğinden fazla bağımsız takıldıklarını ve acıkmadıkça bize ihtiyaç duymadıklarını kabul edelim. Bazen de başlarını belaya sokarlar tabii. Yardımımız olmadan o durumdan kurtulmaları imkansızdır.

Tarzları ve Bakış Açıları ile Dünya Çok Değişti Dedirten 9 Tuhaf İnsan

Sahiplenildikten Önce ve Sonra Fotoğrafı Çekilen 16 Hayvanın Duygulandıran Değişimi

Sahiplenilmeyi bekleyen birbirinden tatlı hayvanların sahiplenilmeden önceki ve sonraki hallerinin olduğu duygulandıran fotoğrafları sizin için galerimizde derledik.

Gecenin Bir Yarısı Uyanıp Geri Uyuyamıyorsan Bu Yazımızı Mutlaka Okumalısın!

Gecenin bir yarısında uyanıp geri uyuyamıyor musun? Eğer durum böyleyse, bir uyku uzmanının şu önerilerini dikkate almalısın!

Beraber Büyüyen 17 Farklı Hayvanın Yürekleri sıcacık yapan Fotoğrafları

Doğduğunuz andan büyüdüğünüz ana kadar yanınızda birilerinin olması her zaman güzel bir fikirdir. Az sonra göreceğiniz hayvanlar beraber büyüdüler. Aynı yeri, aynı oyuncağı, aynı yemeği ve aynı suyu paylaştılar. En önemlisi de birbirleriyle kalplerini paylaştılar. İşte beraber büyüyen hayvanların inanılmaz değişimleri!

Kedi Sevmeyen Komşusuna Haddini Bildirdi

Emel Dönmez kedi sevmeyen komşusu tarafından kedileri besleyip onların bakımını üstlendiği için tehdit edildi. Ama bakın sonra Emel Dönmez ne yaptı? Galerimizdeki ileri tuşuna basarak resimlerin altındaki açıklamalardan haberin tamamını okuyabilirsiniz.

Sahibinin Mezarının Başından 1 Senedir Ayrılmayan Vefalı Kedinin Gözleri Yaşartan Hikayesi

Bu haberi kedilere "nankör" yakıştırmasını yapanlara lütfen okutun. Sahibi 1 yıl önce vefat eden vefalı kedi, onun mezarından 1 yıldır bir yere kıpırdamıyor.

Photoshop Yapmanın Ayarını Tutturamayıp Cümle Alemin Diline Malzeme Olmuş 20 Ünlü

Mobil fotoğraf düzenleme uygulamalarının yaygınlaşması herkesi rahatlıkla photoshop yapmaya yöneltti. Ünlüler için zaten uzun yıllardır özel çekimlerde kullanılan uygulama bir de sosyal medyaya taşınınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. Amatörce yapılan photoshop'un ne kadar kötü bir şey olduğunu gösteren ünlüleri derledik.

Selda Bağcan 40 Kedisiyle Beraber Yaşıyor

Bodruma yerleşen Selda Bağcan evinde 20 tanesi Van kedisi, 20 tanesi sokak kedisi olmak üzere 40 kedisi ile beraber mutlu mesut yaşıyorlar. Haberin tamamını galerimizdeki ileri tuşuna basarak resimlerin altındaki açıklamalardan okuyabilirsiniz.

Kalplerinizi Eritecek Anne Kediler ve Yavruları

Bir kediden daha güzel bir şey varsa birden fazla kedidir. Hele bu kediler anne ve çocuk kedilerse bakmalara doyamayız. İşte birbirinden güzel Anne Kediler ve Yavruları:

Dolandırıcılık Suçundan Ceza Alması Gereken 8 Kadın

Makyaj yaparak doğal görünümlerinden uzaklaşarak bambaşka birine dönüşen kadınların fotoğraflarını sizler için derledik. İleri butonuna basarak bu kadınları görebilirsiniz.

4 Yıl Boyunca Eşi ve Küçük Kızını Gizli Gizli Fotoğraflayan Annenin Kadrajından Sevgi Dolu 7 Nefis Kare

Filipinli bir kadın, kocası ve kızının haberi olmadan onların fotoğraflarını çekti ve dev bir albüm oluşturdu!

Kedileri Sevmediğini Söyleyip Onlarla Sarmaş Dolaş Yakalanmış 15 İnsan

"Ben kedilerden pek hoşlanmıyorum" diyerek kedilere karşı mesafeli duran insanların, kedilerle yaşadıktan sonra onlarla nasıl içli dışlı olup sarmaş dolaş olduğunu gösteren gülümseten kareleri sizin için derledik. İşte yakınlarının ağzından kedi sevmeyen insanların dönüşümü...

Yaklaşan Fırtınadan Önce Kapısını Açık Unutan Kadın Evindeki Sevimli Davetsiz Misafirleri Gördüğünde Şok Oldu

Doğal afetler yalnız biz insanları değil, hayvanları da derinden vuruyor. İşte Amerika'daki fırtına öncesi kapısı açık kalan evinde bulduğu davetsiz misafirleri görünce şok olan kadının sosyal medyadaki paylaşımları..

Hamileliğin Güzelliğini Gözler Önüne Seren 19 Anne Adayı Hayvan

Gebelik tüm canlılarda olduğu gibi kutsallığını ve güzelliğini korumaya devam ediyor. En güzel örnekler sizlerle.

Kediler Size Ne Demek İstiyor?

Kendilerine has bir dili vardır her hayvanın. Ama kedi sahibi olanlar kedilerinin kendileriyle konuştuğunu söylerler. Karşılıklı anlaşırlar çünkü. Bazı kedi davranışlarının ne anlama geldiğini galerimizde bulabilirsiniz. İleri tuşuna basarak kediler size ne demek istiyor görebilirsiniz.

Dünyanın En Yaşlı Kedisi 31 Yaşındaki Nutmeg

Şimdi sizi yaşını başını almış, ununu elemiş; eleğini asmış bir tekirle tanıştıracağız: Nutmeg. Nutmeg, tam 26 yıl önce, Finlay Ailesinin bahçesine girip onları kendisine aile olarak seçmiş ve o gün bugündür de, adeta “evin reisi”. Evde onun kuralları geçiyor, yaşına hürmeten de kimse ona ses çıkaramıyor. :)