Kedi Yavrusu Kendisi İçin Mükemmel Olacak Aileyi Buldu Ve Tatlı Kişiliğiyle Herkesi Kendine Aşık Etti

Sarman bir kedi yavrusu yeni yuvasına geldi ve sevimli kişiliği sayesinde herkesin kalbini çalma konusunda ısrarcı oldu.

Jennifer Kubba bir ay önce evini ve kalbini turuncu renkli bir kediye açtı. Cheese isimli minik tüy yumağı hemen ailedeki herkesin kalbini çalmayı kendisine misyon edindi.


Cheese bu misyona önce Jennifer’ın yalnızca yeni doğmuş bir kedi yavrusuyken kurtardığı evin güzeller güzeli diğer kedisi Hank’le başladı. Cheese en başından beri Hank’in arkadaşlığından çok hoşlandı ve kısa bir tanıştırılma faslından sonra evin içinde Hank nereye gitse onu takip etmeye başladı. Sarman kedicik Hank’le ilgili herşeyi öğrenmek istiyordu, onun peşine takılıp kocaman, masum gözlerle Hank’i izliyordu.


Hank başlangıçta bu yılışık, minik kedi yavrusuna karşı mesafeliydi ve ona yumuşak bir biçimde vurarak karşılık verdi ama bütün bunlar Cheese’i misyonundan ayırmaya yetmedi. Kedi yavrusu arkadaşına yakın durdu ve onun önünde şapşallıklar yaparak ilgisini çekmeye çalıştı. Yavaş yavaş ama kesin bir biçimde Hank bu mutluluk yumağına biraz daha ilgi göstermeye başladı ve onu daha dikkatle koklayarak nasıl bir kedi olduğunu anlamaya çalıştı.


Israrcı turuncu kedicik tam Hank orada şekerleme yapacağı sırada Hank’in “tahtına” (kedi ağacında en sevdiği yer) atladı. Kedi Hank’i pencereye kadar takip edip pencere kenarında onunla birlikte oturuyor, onun her hareketini kopyalamaya çalışıyordu.


Onun minik gölgesi olmakta kararlı olduğu için Hank minik kediyi gittikçe daha fazla sevmeye başladı. “Cheese durmadan miyavlıyor ve etrafta koşuyor. Daime kedi kız kardeşleri Hank ve Poppy’i takip ediyor,” diyor Jennifer.


Birkaç arkadaşça pati atma ve çokça koklayıp sorgulamadan sonra Hank yavru kedinin o kadar da kötü olmadığını farketti ve onun etrafında olmaktan hoşlanmaya başladı. Minik kediciğe karşı koruyucu bir rol üstlendi, ona işlerin nasıl yürüdüğünü gösterdi ve hatta tahtını bile bu enerji bombası kedicikle paylaştı!


Şimdilerde Hank ve Cheese birbirlerinden ayrılmıyorlar! Cheese Hank’i büyük yatakta uyurken gördüğünden beri o da gidip aynısını yapıyor.


Birkaç gün önce Cheese doğruca Hank’e gitti ve ona sarılabilmek için yanına atladı. Genellikle Hank yalnızca yerinden kalkıp oaradan uzaklaşıyordu, ama bu kez minik kedicikle, ona sarılarak kalmaya karar verdi. “Bu benim için çok şaşırtıcıydı...Bu bir ilkti o sebeple de şoke oldum ve bu aynı zamanda bütün hafta sonu yaşadığım en mutlu andı,” diyor Jennifer.


Cheese çok yapışkan bir kedi ve sahibinin omuzlarında gezinmeyi seviyor. Jennifer’ın omuzlarına tırmanmayı öylesine çok seviyor ki onu artık “papağan kaplan” diye çağırmaya başlamışlar!


Korkusuz ve özgüvenli kedicik Husky köpek Aspen’ın yanına gidiyor ve ondan sarılma ve oyun oynama talebinde bulunarak onun kollarına kıvrılıyor.


Jennifer’ın evindeki diğer kedi Poppy başlangıçta turuncu renkli kedicikten pek de etkilenmemişti, bu nedenle Cheese onun yanına giderek onun da arkadaşlığından hoşlanmasını sağlamaya karar verdi ve onnu yanında şekerleme yaptı. Poppy nihayet yavru kedinin sevimli tuhaflıklarına teslim oldu ve kedicikle aynı yatağı paylaşmaya başladı.


Cheese ve Hank birlikte evi birbirine katmaya ve her türlü yaramazlığı yapmaya başladılar. Pencereden köpek arkadaşları Aspen’ın dışarıda, bahçede oynamasını izlemeyi seviyorlar ve bu sırada kendi aralarında konuşuyorlar.


Cheese kalıcı yuvasına geldiğinden bu yana herkesi kazanmayı tek amacı haline getirdi ve ‘Hayır’ı cevap olarak kabul etmedi.


Hank ve Cheese hala en yakın arkadaşlar ve bu dinamik ikili evi sanki evin sahipleri onlarmışçasına idare ediyor!