Kedilere Sarılacak Eleman Aranıyor

Dublin 'de hizmet vermeye başlayacak olan bir veteriner kliniği, kliniği açmadan önce verdiği iş ilanında " klinikte kedilere sarılacak eleman aranıyor" diye yayınladı. Pek çok hayvanseverin hayalindeki iş için pek çok sayıda başvuru yapıldı. Haberin tamamını okumak için galerimizdeki ileri tuşuna basarak resimlerin altındaki açıklamalardan haberi okuyabilirsiniz.

İlginç iş ilanıyla ilgili haberi okumak için ileri tuşuna basınız.

İlginç iş ilanıyla ilgili haberi okumak için ileri tuşuna basınız.


1 .

1 .

İlan açıklamasında bu işi yapacak kişinin görev tanımı da yapılmış: Veterinere geldiği zaman huysuzlanan ve korkan kedileri sakinleştirmek, tedavi sürecinde yatan hasta kedilerin moralini yükseltmek için düzenli olarak sevmek ve yalnız hissetmemelerini sağlamak, mırlamalarını sağlamak…


2 .

2 .

Bu iş kulağa rüya gibi gelse de ciddi anlamda özveri ve sorumluluk istiyor. Barınaklarda genelde gönüllü kişilerin çalıştığı düşünülecek olursa, işin ciddiyeti daha kolay kavranabilir. Özellikle bahar aylarında artan yavru kedi nüfusu, hasta kedilerin zaman zaman geçirdiği zor anlar ve buna benzer konulara soğukkanlılıkla ve sevgiyle yaklaşabilecek kişiler bu iş için biçilmiş kaftan.


3 . Aranan şartlar şöyle:

3 . Aranan şartlar şöyle:

Kedileri çok ama çok mu seviyorsunuz? – Kedilerin kendilerine has davranışlarını normal mi karşılıyorsunuz? – Uyumadan önce evdeki kedileri sayıyor musunuz? – Yaşadığınız yerdeki sokak kedilerini besliyor musunuz? – Kedi sevmek, üzerinizdeki negatif elektriği alıp size enerji veriyor mu?