Mucizevi Şekilde Hayatta Kalan Kedi Köpeğin Üstüne Oturup Bakın Ne Yaptı

Radamenes ismindeki kedi, veterinere uyutulmaya getirilmişti. Getirildiğinde çok hastaydı. Acılarının dindirilmesi için en makul çözüm uyutulmasıydı. Kedilerin dokuz canlı olduğu söylenir. Radamenes de bunu çok iyi gösterdi.

Polonya’nın Bydgoszcz şehrindeki bir veteriner kliniğine Radamenes ismindeki çok hasta bir kedi birkaç yıl önce getirildi. Sahibi kedisinin uyutulmasını istedi.


Veteriner kediyi inceledikten sonra hala yaşamak istediğini kendi gözleriyle gördü. Kediye hayatta ikinci bir şans vermeye karar verdi.


Radamenes zamanla ilginç bir şekilde iyileşmeye başladı. Ancak hepsi bununla bitmedi.


Veteriner, Radamenes’in kliniğe getirilen diğer hayvanlara tek tek sarıldığını farketti. Sanki hasta hayvanların ilgiye ve sevgiye ihtiyacı olduğunu hissediyor gibiydi.


Operasyon geçiren hayvanların yanına kıvrılıyor ve onlara sarılıyordu.


Veterinerler, Radamenes’in hastalarının üzerine titreyen bir hemşire gibi davrandığını görünce onu klinikte beslemeye başladılar.


Harika bir fikirdi bu! Zamanında kendisi de aynı durumdaydı. Sahibi onu uyutulmak için veterinere getirmişti. O ise zamanında kendi durumunda olan hayvanlara sevgi ve ilgi gösteriyordu.


Radamenes sosyal medyada tanınmaya başladı. Binlerce insan yaptıklarından dolayı altın kalpli kediyi övüyor.


Radamenes, kedilerin de bir şeyler hissettiğini kanıtlayan harika bir örnek olmuş durumda. Kalbi sevgi dolu olan harika kediyi paylaşın.