Anneleri olmayan kedi yavrularına köpek annelik ediyor!

5 yaşındaki Mira isimli köpek anneleri ölen 4 küçük kedi yavrusuna annelik ediyor.Kaynak: Anneleri olmayan kedi yavrularına köpek annelik ediyor!

ÖLMEK ÜZEREYKEN BULUNAN HUSKY’NİN YENİDEN HAYATA TUTUNUŞ HİKAYESİ

Sevgi ve bakımla yeni bir hayata kavuşan Husky’nin değişim hikayesi bu içerikte.

16 YILDIR HER GÖÇ SONRASI UÇAMAYAN EŞİNE GERİ DÖNEN AŞIK LEYLEK

Klepetan ve Malena isimli leyleklerin aşk hikayesinden çok etkileneceksiniz.

KIRSAL ALANA TERK EDİLEN KÖPEĞİ SIRTINDA TAŞIYARAK ŞEHRE GERİ GETİREN BİSİKLETÇİ

Şehir merkezinden uzaklaştırılarak kırsal bir bölgede ölüme terk edilen köpeği bisikletçiler kurtardı.

SOĞUK BİR GECEDE ÜZERLERİNE YATARAK ISITTIĞI 5 YAVRU KEDİCİKLE BULUNAN KÖPEK

Dondurucu bir gecede birbirlerine sarılmış halde bulunan 5 yavru kedi ve onları ısıtmaya çalışan kahraman köpüş.

KENDİSİNE HER GÜN ÇİÇEKLER BIRAKAN GİZEMLİ HAYRANININ BİR KEDİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Kedilerin daha önce ölmüş hayvan, yaprak ya da çöp getirdiğine şahit olmuşuzdur. Peki ya çiçek?

‘Çirkin’ Adını Verdikleri Sokak Kedisini Kimse Sevmiyordu – Kedi Son Nefesini Verirken Görenleri Ağlattı

Daha küçük yaşlardayken sokaktaki hayvanlara dokunmamamız söylenir. Hastalık taşıdıklarına inanılır. Elbette dikkatli olmamız hayati olsa da bazıları hayvanları sadece dış görünüşlerine göre yargılıyor. Az sonra okuyacaklarınız da bununla alakalı.

İnsanların Yanından Bile Geçerken Tereddüt Ettiği Kedinin Hayatını 7 Yaşındaki Çocuk Kurtardı

Her hayvanın kendine has bir görünümü var. Özellikle bazı kedi türleri, tüylerinin güzelliğiyle dikkat çekiyorlar. Gülümser ismindeki sokak kedisi hayatının büyük çoğunluğunu sokakta geçirdi. Hiçbir kedi onun yaşadıklarına göğüs geremezdi.

Sürekli Sahibinin Burnunu Kokluyordu – Kadın Doktora Gidince Duyduğuna İnanamadı

Lauren Gauthier’in hayata olan pozitif bakışı ve umursayan bir kişiliğe sahip oluşu kendi hayatını kurtardı. Hayatı boyunca istismara uğrayan ve sokakta yaşayan köpeklerin hayatını kurtardı. Mission Beagle & Hound Rescue ile çalışarak onlarca köpeğe yeni bir hayat verdi.

Tedavi Ettikleri Oklu Kirpiyi Doğaya Saldılar – Kirpi Eve Büyük Bir Sürprizle Döndü

Spikey ismindeki bir oklu kirpi, Güney Afrika’nın Hoedspruit yakınlarında bir tuzağa yakalandı. Çiftçilerden biri, bir hayvanın mahsullerini yediğini farketti ve tuzak kurdu. Oklu kirpi yakalayacağı aklına bile gelmezdi. Spikey henüz yavruydu. Tuzağı kuran çiftçi de eğer tedavi edilmezse oklu kirpinin fazla yaşamayacağının farkındaydı.

Hayvansever Eskimiş Tekerlekleri Sokak Hayvanlarının Uyuyabilecekleri Yataklara Dönüştürerek 6 Binden Fazla Hayvana Yardım Etti

İnsanlar dünyaya zarar verdiklerini bilseler de israf etmeye devam ediyorlar ve geri dönüşümü umursamıyorlar. Denizlerden çıkarılan çöpleri gördüyseniz söylediğimizin doğru olduğunu bilirsiniz.

TİYATRO OYUNCUSU SOKAK KEDİLERİ İÇİN 100 KEDİ EVİ YAPTIRDI

Hayvansever tiyatrocu Ergün Özfırıncı, 100 kedi evi yaptırıp dağıttı.

Bu Yürekleri Isıtan Fotoğrafları Gördüğünüzde Çok Rahatlayacaksınız

Görünce derdi-tasayı unutturacak, yürek ısıtan birbirinden tatlı fotoğrafları sizin için galerimizde bir araya topladık. İşte o kalpleri ısıtan şahane fotoğraflar..

Kuşlara Yaşam Alanı Yaratmak İçin Kuş Yuvası Şeklinde Kiremit Üreten Çorumlu Üretici

Çorumlu üretici kuşlara daha fazla yaşam alanı sağlayabilmek için "kuş yuvası" şeklinde kiremitler üreterek bir ilke imza attı. İşte kuş yuvalı kiremitlerin ilginç serüveni...

Trabzon’da Bu Proje ile Her Okula Barınaktan Bir Köpek Veriliyor!

Çocuklara hayvan sevgisini aşılamak adına Trabzon'da barınaktan her okula bir köpeğin verileceği muhteşem bir proje başlatıldı. İşte bu değerli proje ile ilgili umut veren ayrıntılar.

Gördüğü Herkese Sarılan Dünyanın En Sıcakkanlı Köpeği: Loubie

Sokakta gördüğü herkese sarılıp onları kucaklayan dünyanın en minnoş ve sıcakkanlı köpeği Loubie ile tanışın. Sarılmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu bize bir kez daha hatırlatan tatlı köpeğin hikayesini galerimizde paylaşıyoruz.

4 Yaşından Bu Yana Beslediği Kargaların Hediye Getirdiği 8 Yaşındaki Kız

Gabi Mann isimli Seattle'da yaşayan 8 yaşındaki kız 4 yaşından beri karga besliyor. Ve kargalarda teşekkür için ona her seferinden farklı bir hediyeyle dönüyor. Bu iç ısıtan hikayeyi galerimizde paylaştık.

Alışılmadık Görünüşleri ve Özellikleri ile Gören Herkesi Şaşkına Çeviren 11 Hayvan

Alışılmadık görüntüleri ve özellikleriyle gören insanları çok şaşırtan birbirinden değişik 11 hayvanı sizin için galerimizde bir araya topladık.

Hayvanların Ön Planda Olduğu Aşırı Komik 7 Görüntü

Tatlı mı tatlı hayvan dostlarımızın başrolde olduğu, birbirinden sevimli ve komik görüntüleri sizin için galerimizde bir araya topladık.

Kedisiyle Arasında Benzerlikler Kuran Fotoğrafçı Karola Koopuu ve İlginç Hikayesi!

Karola Koopuu iismli fotoğrafçı kadın, kedisi "Pençe" ile arasında pek çok benzerlik olduğunu ileri sürerek onları bir bir anlattı. İşte o benzerlikler!

Hayvanlar Alemi Türleri Hakkında Muhtemelen İlk Defa Duyacağınız 7 Ufkunuzu Açacak Bilgi

Hayvanlar alemindeki büyük ihtimalle daha önce hiç duymadığınız ilginç hayvan türleri ile ilgili ufuk açacak bilgileri sizin için galerimizde derledik.

Yaşamlarının Doğal Akışındayken Birden Görüntülenen 10 Hayvan

Doğal yaşamalarına devam eden hayvanların ansızın görüntülendiği birbirinden güzel 10 kareyi sizin için galerimizde bir araya topladık.

Kim Demiş Yavaş Diye: Adana'da Üstüne Verici Takılan Kaplumbağa Mısır'a Gitti!

İnanılmaz ama gerçek! Oldukça yavaş olmasıyla tanınan kaplumbağanın üstüne bir verici takıldı ve bu kaplumbağa Adana'dan Mısır'a kadar gitti! İşte şaşırtıcı ayrıntılar!

Rus Denizci Roman Fedortsov'un Bulduğu Birbirinden Ürkütücü 16 Enteresan Deniz Canlısı

Roman Fedortsov isimli bir Rus denizci tarafından denizde bulunan birbirinden ürkütücü 16 ilginç deniz canlısını sizin için galerimizde derledik. İşte o enteresan deniz canlıları!

Sıcak Havada, Çocukları ve Hayvan Dostlarımızı Neden Arabada Bırakmamamız Gerekiyor?

Havalar iyice ısınmaya başlamışken, daha önceki yıllarda olduğu gibi arabada unutulan çocuklarımızın ve patili dostlarımızın acı haberlerini almak istemiyoruz! İşte çocukları ve hayvan dostlarımızı 10 dakikalığına bile neden arabada bırakmamanız gerektiğini anlatan çarpıcı bir deney..!

Kedilerin Profesyonel Birer Uykucu Olduğunu İspatlayan 22 Mıncırmalık Tatlı Kedi

En sevimli hayvan dostlarımızdan olan kedilerin, birbirinden komik ve keyifli uyuma fotoğraflarını sizin için galerimizde bir araya topladık.

Birbirinden Minnoş Köpek Çiftlerinin Poz Verdikleri 10 Tatlı Düğün Fotoğrafı

Bütün canlılar sevmeyi ve sevilmeyi hak ediyorlar! İşte sevimli dostlarımız köpek çiftlerin size tebessüm ettirecek birbirinden tatlı düğün fotoğrafları!

Sahiplerini Koşulsuz Şartsız Seven Evcil Hayvanların En İyi Dost Unvanının Verilmesi Gerektiğini Kanıtlayan 11 Görüntü

Evcil dostlarımız bizi koşulsuz ve şartsız severler. İşte sahip oldukları tüm sevgiyi bize veren o tatlı canlıların ve sahiplerinin nefis fotoğrafları...

Aramızdaki Devler! Büyüklükleri ile Ağzını Açık Bırakacak 9 Köpek

Sevimli mi sevimli dostlarımız köpekleri bir de alıştığınızın dışında kocaman boylarıyla görün. İşte hem kendileri hem de kalpleri kocaman olan tatlı mı tatlı devasa köpekler!

Parayla Yemek Alanları Görünce Yaprak Getirip Kantinden Kurabiye Alan Zeki Köpek

Bu dünyalar güzeli köpek aynı zamanda çok da akıllı. Üniversite kantininde yaşayan Negro isimli köpek, insanların kantinden para verip yemek aldığını görünce, gidip yaprak götürüp kantinden kurabiye alıyor.

Plastik Atıkların Ağına Düşen Deniz Canlılarının Yürek Burkan Fotoğrafları

National Geographic dergisinin bu sayısında plastik atıklar konusunda duyarlılığı arttırmak adına bir kampanya hazırladı ve görenleri tam anlamıysa şok eden fotoğraflar serisi yayınladı.

Kırpılmamak İçin Kaçıp 6 Yıl Dağda Kalan İsyankar Shrek

"Koyun Gibisin" sözü itaatkar, her söylenileni itiraz etmeden yapan topluluklar için kullanılır... Ama bu sözü reddeden koyun Shrek bakın bildiğiniz koyunlar gibi itaatkar olmadığını nasıl kanıtladı.

İnsanın En İyi Dostunun "Köpekler" Olduğunu İspatlayan 7 Duygulandıran Görüntü

Köpekler de diğer hayvanlar kadar tatlı olsalar da insanların en sadık dostlarından oldukları aşikar. Tüm hayvanlardan daha fazla insanlara bağlı olan köpekler ve sahiplerini gösteren içinizi ısıtan fotoğraflar için ileri butonuna tıklayın.

Yavrusunu Yılanın Ağzından Kurtaran Anne Fare!

Anne her zaman anne! Bir fare, yavrusunu kapan bir yılanın peşinden gidiyor. Amacı yavrusunu ölümden kurtarmak. İşte o fotoğraflar!

Kedilerin İlginç Ruh Halini Gösteren ve Nasıl Çekildiğini Anlayamadığımız 18 Patili Kare

Kediler kendilerine has özellikleri olan tatlı mı tatlı hayvan dostlarımızdan.. İşte onların bakıp bakıp anlam veremeyeceğiniz birbirinden komik 18 fotoğrafı. İleri butonuna tıklayın.

2 Yıl Süresince Her Gün Aşkını Ziyaret Eden Dünyanın En Romantik Kedisi: Scottie

2 sene boyunca her gün aşık olduğu kediyi görmek için onu ziyaret eden romantik kedi Scottie ve aşkı Sophie'yi galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayın.

Tatlı Dostlarımızın Sevgi Sözcükleri Duyduklarında Yaşadıkları Değişimi Gösteren 11 Mükemmel Fotoğraf

Sevimli hayvan dostlarımıza sevgi gösterdiğiniz zaman size karşılığını fazlasıyla verirler. Bakın onlara sevgi sözcükleri söylemeden önce ve sonraki değişimleri sizin için galerimizde derledik. Bazıları çok değişmiş, bazıları hiç istiflerini bozmamış :) İleri butonuna tıklayın.

Kedilerin Teknolojiden Öncesi ve Sonrası

Eeee olanlar oldu artık kedilerde teknolojinin kurbanı oldu...

Bir Metre Boyutunda ve Yükseklere Tırmanıp, Karada Yaşayabilen En Büyük Eklem Bacaklı: Hindistan Cevizi Yengeci

Hindistan Cevizi Yengeci denilen karada yaşayabilen en büyük eklem bacaklı oldukça ürkütücü bir canlı! İleri butonuna tıklayarak Hindistan Cevizi Yengeci hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

Albüm Kapağına Poz Verir Gibi Duran 10 Harika Hayvan Fotoğrafı

Bu hayvanlar sanırsınız ki 40 yıllık fotomodel! Sanırsın ki albüm kapağına poz veriyorlar. Bu hayvanların fotoğraflarını sizin için galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayın.

Vahşi Hayvan Besleyen Ünlüler

Bazı ünlüler hepimiz gibi kedi ya da köpek beslerken bazı ünlüler de aslan, yılan ve karıncayiyen gibi vahşi hayvanları besliyorlar... İşte bu ünlüler ve besledikleri hayvanları ileri butonuna tıklayarak görebilirsiniz.

Hayvanlar Hakkında Doğru Bildiğiniz 12 Yanlış Bilgi

Hayvanlarla ilgili aşağı yukarı her şeyi doğru bildiğinizi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz! Hepimizin hayvanlar hakkında bildiğimiz 12 yanlış bilgiyi galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayın.

Bakıp Bakıp Anlam Veremeceğiniz Kareler

Türkiye'den ve dünyada gördüğünüz zaman şaşırıp anlam veremeyeceğiniz fotoğrafları galerimizde derledik.

Her Zorluğun Altından Pratik Zekası ile Kalkmayı Başaran İnsanlardan 22 Hayat Dersi Gibi Örnek

Her zor durumun üstesinden pratik zekası sayesinde kalkan insanlardan 23 hayat dersi gibi örneği galerimizde sizin için bir araya topladık. İleri butonuna tıklayın...

Dolandırıcılık Suçundan Ceza Alması Gereken 8 Kadın

Makyaj yaparak doğal görünümlerinden uzaklaşarak bambaşka birine dönüşen kadınların fotoğraflarını sizler için derledik. İleri butonuna basarak bu kadınları görebilirsiniz.

Sürekli Yakın Arkadaşlarının Eski Sevgilisiyle Birlikte Olan Selena Gomez'in İflah Olmaz Bir Enişteci Olduğunun İspatı

Devamlı çok yakın arkadaşlarının erkek arkadaşlarıyla birlikte olan Selena Gomez'in ilginç hayatından kesitler... İleri butonuna tıklayın.

Türklerin Dünyadaki En Pratik Zekaya Sahip Millet Olduğunu Gösteren 21 Görsel

Yurdum İnsanının pratik zekasını tüm çıplaklığıyla gösteren birbirinden ilginç fotoğrafları sizin için galerimizde bir araya topladık.

Fotoğraf Çekimlerinin Kamera Arkasında Yaşanan İlginç Görüntüler

Bayılarak izlediğimiz o muhteşem fotoğraflar aslında nasıl şartlarda çekiliyor ve kamera arkasında neler yaşanıyor diye merak eden okuyucularımız için iki hali de gösteren fotoğrafları galerimizde derledik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de fotoğrafların perde arkasını öğrenebilirsiniz.

Ev İşinde Usta Hamarat Kedi :)

Bir kedi düşünün ev işlerinin tümü yapıyor, çamaşır, yemek, ütü aklınıza gelebilecek tüm işler ondan soruluyor. İşte Hamarat Abla'nın hamarat kedisi. Ev kedisi dedikleri bu olsa gerek :)

Bize İnsanlık Dersi Verebilecek Sevimli Dostlarımız!

Hayvanlar, bazen insanlardan daha iyi anlaşabiliyorlar ve kimi zaman bazı hakaretleriyle bize insanlık dersi verebiliyorlar! Bakın şu sevimli dostlarımızın hallerine :)