Bu Yürekleri Isıtan Fotoğrafları Gördüğünüzde Çok Rahatlayacaksınız

Görünce derdi-tasayı unutturacak, yürek ısıtan birbirinden tatlı fotoğrafları sizin için galerimizde bir araya topladık. İşte o kalpleri ısıtan şahane fotoğraflar..

Kuşlara Yaşam Alanı Yaratmak İçin Kuş Yuvası Şeklinde Kiremit Üreten Çorumlu Üretici

Çorumlu üretici kuşlara daha fazla yaşam alanı sağlayabilmek için "kuş yuvası" şeklinde kiremitler üreterek bir ilke imza attı. İşte kuş yuvalı kiremitlerin ilginç serüveni...

Trabzon’da Bu Proje ile Her Okula Barınaktan Bir Köpek Veriliyor!

Çocuklara hayvan sevgisini aşılamak adına Trabzon'da barınaktan her okula bir köpeğin verileceği muhteşem bir proje başlatıldı. İşte bu değerli proje ile ilgili umut veren ayrıntılar.

Gördüğü Herkese Sarılan Dünyanın En Sıcakkanlı Köpeği: Loubie

Sokakta gördüğü herkese sarılıp onları kucaklayan dünyanın en minnoş ve sıcakkanlı köpeği Loubie ile tanışın. Sarılmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu bize bir kez daha hatırlatan tatlı köpeğin hikayesini galerimizde paylaşıyoruz.

4 Yaşından Bu Yana Beslediği Kargaların Hediye Getirdiği 8 Yaşındaki Kız

Gabi Mann isimli Seattle'da yaşayan 8 yaşındaki kız 4 yaşından beri karga besliyor. Ve kargalarda teşekkür için ona her seferinden farklı bir hediyeyle dönüyor. Bu iç ısıtan hikayeyi galerimizde paylaştık.

Alışılmadık Görünüşleri ve Özellikleri ile Gören Herkesi Şaşkına Çeviren 11 Hayvan

Alışılmadık görüntüleri ve özellikleriyle gören insanları çok şaşırtan birbirinden değişik 11 hayvanı sizin için galerimizde bir araya topladık.

Hayvanların Ön Planda Olduğu Aşırı Komik 7 Görüntü

Tatlı mı tatlı hayvan dostlarımızın başrolde olduğu, birbirinden sevimli ve komik görüntüleri sizin için galerimizde bir araya topladık.

Kedisiyle Arasında Benzerlikler Kuran Fotoğrafçı Karola Koopuu ve İlginç Hikayesi!

Karola Koopuu iismli fotoğrafçı kadın, kedisi "Pençe" ile arasında pek çok benzerlik olduğunu ileri sürerek onları bir bir anlattı. İşte o benzerlikler!

Hayvanlar Alemi Türleri Hakkında Muhtemelen İlk Defa Duyacağınız 7 Ufkunuzu Açacak Bilgi

Hayvanlar alemindeki büyük ihtimalle daha önce hiç duymadığınız ilginç hayvan türleri ile ilgili ufuk açacak bilgileri sizin için galerimizde derledik.

Yaşamlarının Doğal Akışındayken Birden Görüntülenen 10 Hayvan

Doğal yaşamalarına devam eden hayvanların ansızın görüntülendiği birbirinden güzel 10 kareyi sizin için galerimizde bir araya topladık.

Kim Demiş Yavaş Diye: Adana'da Üstüne Verici Takılan Kaplumbağa Mısır'a Gitti!

İnanılmaz ama gerçek! Oldukça yavaş olmasıyla tanınan kaplumbağanın üstüne bir verici takıldı ve bu kaplumbağa Adana'dan Mısır'a kadar gitti! İşte şaşırtıcı ayrıntılar!

Rus Denizci Roman Fedortsov'un Bulduğu Birbirinden Ürkütücü 16 Enteresan Deniz Canlısı

Roman Fedortsov isimli bir Rus denizci tarafından denizde bulunan birbirinden ürkütücü 16 ilginç deniz canlısını sizin için galerimizde derledik. İşte o enteresan deniz canlıları!

Sıcak Havada, Çocukları ve Hayvan Dostlarımızı Neden Arabada Bırakmamamız Gerekiyor?

Havalar iyice ısınmaya başlamışken, daha önceki yıllarda olduğu gibi arabada unutulan çocuklarımızın ve patili dostlarımızın acı haberlerini almak istemiyoruz! İşte çocukları ve hayvan dostlarımızı 10 dakikalığına bile neden arabada bırakmamanız gerektiğini anlatan çarpıcı bir deney..!

Kedilerin Profesyonel Birer Uykucu Olduğunu İspatlayan 22 Mıncırmalık Tatlı Kedi

En sevimli hayvan dostlarımızdan olan kedilerin, birbirinden komik ve keyifli uyuma fotoğraflarını sizin için galerimizde bir araya topladık.

Birbirinden Minnoş Köpek Çiftlerinin Poz Verdikleri 10 Tatlı Düğün Fotoğrafı

Bütün canlılar sevmeyi ve sevilmeyi hak ediyorlar! İşte sevimli dostlarımız köpek çiftlerin size tebessüm ettirecek birbirinden tatlı düğün fotoğrafları!

Sahiplerini Koşulsuz Şartsız Seven Evcil Hayvanların En İyi Dost Unvanının Verilmesi Gerektiğini Kanıtlayan 11 Görüntü

Evcil dostlarımız bizi koşulsuz ve şartsız severler. İşte sahip oldukları tüm sevgiyi bize veren o tatlı canlıların ve sahiplerinin nefis fotoğrafları...

Aramızdaki Devler! Büyüklükleri ile Ağzını Açık Bırakacak 9 Köpek

Sevimli mi sevimli dostlarımız köpekleri bir de alıştığınızın dışında kocaman boylarıyla görün. İşte hem kendileri hem de kalpleri kocaman olan tatlı mı tatlı devasa köpekler!

Parayla Yemek Alanları Görünce Yaprak Getirip Kantinden Kurabiye Alan Zeki Köpek

Bu dünyalar güzeli köpek aynı zamanda çok da akıllı. Üniversite kantininde yaşayan Negro isimli köpek, insanların kantinden para verip yemek aldığını görünce, gidip yaprak götürüp kantinden kurabiye alıyor.

Plastik Atıkların Ağına Düşen Deniz Canlılarının Yürek Burkan Fotoğrafları

National Geographic dergisinin bu sayısında plastik atıklar konusunda duyarlılığı arttırmak adına bir kampanya hazırladı ve görenleri tam anlamıysa şok eden fotoğraflar serisi yayınladı.

Kırpılmamak İçin Kaçıp 6 Yıl Dağda Kalan İsyankar Shrek

"Koyun Gibisin" sözü itaatkar, her söylenileni itiraz etmeden yapan topluluklar için kullanılır... Ama bu sözü reddeden koyun Shrek bakın bildiğiniz koyunlar gibi itaatkar olmadığını nasıl kanıtladı.

İnsanın En İyi Dostunun "Köpekler" Olduğunu İspatlayan 7 Duygulandıran Görüntü

Köpekler de diğer hayvanlar kadar tatlı olsalar da insanların en sadık dostlarından oldukları aşikar. Tüm hayvanlardan daha fazla insanlara bağlı olan köpekler ve sahiplerini gösteren içinizi ısıtan fotoğraflar için ileri butonuna tıklayın.

Yavrusunu Yılanın Ağzından Kurtaran Anne Fare!

Anne her zaman anne! Bir fare, yavrusunu kapan bir yılanın peşinden gidiyor. Amacı yavrusunu ölümden kurtarmak. İşte o fotoğraflar!

Kedilerin İlginç Ruh Halini Gösteren ve Nasıl Çekildiğini Anlayamadığımız 18 Patili Kare

Kediler kendilerine has özellikleri olan tatlı mı tatlı hayvan dostlarımızdan.. İşte onların bakıp bakıp anlam veremeyeceğiniz birbirinden komik 18 fotoğrafı. İleri butonuna tıklayın.

2 Yıl Süresince Her Gün Aşkını Ziyaret Eden Dünyanın En Romantik Kedisi: Scottie

2 sene boyunca her gün aşık olduğu kediyi görmek için onu ziyaret eden romantik kedi Scottie ve aşkı Sophie'yi galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayın.

Tatlı Dostlarımızın Sevgi Sözcükleri Duyduklarında Yaşadıkları Değişimi Gösteren 11 Mükemmel Fotoğraf

Sevimli hayvan dostlarımıza sevgi gösterdiğiniz zaman size karşılığını fazlasıyla verirler. Bakın onlara sevgi sözcükleri söylemeden önce ve sonraki değişimleri sizin için galerimizde derledik. Bazıları çok değişmiş, bazıları hiç istiflerini bozmamış :) İleri butonuna tıklayın.

Kedilerin Teknolojiden Öncesi ve Sonrası

Eeee olanlar oldu artık kedilerde teknolojinin kurbanı oldu...

Bir Metre Boyutunda ve Yükseklere Tırmanıp, Karada Yaşayabilen En Büyük Eklem Bacaklı: Hindistan Cevizi Yengeci

Hindistan Cevizi Yengeci denilen karada yaşayabilen en büyük eklem bacaklı oldukça ürkütücü bir canlı! İleri butonuna tıklayarak Hindistan Cevizi Yengeci hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

Albüm Kapağına Poz Verir Gibi Duran 10 Harika Hayvan Fotoğrafı

Bu hayvanlar sanırsınız ki 40 yıllık fotomodel! Sanırsın ki albüm kapağına poz veriyorlar. Bu hayvanların fotoğraflarını sizin için galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayın.

Vahşi Hayvan Besleyen Ünlüler

Bazı ünlüler hepimiz gibi kedi ya da köpek beslerken bazı ünlüler de aslan, yılan ve karıncayiyen gibi vahşi hayvanları besliyorlar... İşte bu ünlüler ve besledikleri hayvanları ileri butonuna tıklayarak görebilirsiniz.

Hayvanlar Hakkında Doğru Bildiğiniz 12 Yanlış Bilgi

Hayvanlarla ilgili aşağı yukarı her şeyi doğru bildiğinizi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz! Hepimizin hayvanlar hakkında bildiğimiz 12 yanlış bilgiyi galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayın.

Bakıp Bakıp Anlam Veremeceğiniz Kareler

Türkiye'den ve dünyada gördüğünüz zaman şaşırıp anlam veremeyeceğiniz fotoğrafları galerimizde derledik.

Her Zorluğun Altından Pratik Zekası ile Kalkmayı Başaran İnsanlardan 22 Hayat Dersi Gibi Örnek

Her zor durumun üstesinden pratik zekası sayesinde kalkan insanlardan 23 hayat dersi gibi örneği galerimizde sizin için bir araya topladık. İleri butonuna tıklayın...

Dolandırıcılık Suçundan Ceza Alması Gereken 8 Kadın

Makyaj yaparak doğal görünümlerinden uzaklaşarak bambaşka birine dönüşen kadınların fotoğraflarını sizler için derledik. İleri butonuna basarak bu kadınları görebilirsiniz.

Sürekli Yakın Arkadaşlarının Eski Sevgilisiyle Birlikte Olan Selena Gomez'in İflah Olmaz Bir Enişteci Olduğunun İspatı

Devamlı çok yakın arkadaşlarının erkek arkadaşlarıyla birlikte olan Selena Gomez'in ilginç hayatından kesitler... İleri butonuna tıklayın.

Türklerin Dünyadaki En Pratik Zekaya Sahip Millet Olduğunu Gösteren 21 Görsel

Yurdum İnsanının pratik zekasını tüm çıplaklığıyla gösteren birbirinden ilginç fotoğrafları sizin için galerimizde bir araya topladık.

Fotoğraf Çekimlerinin Kamera Arkasında Yaşanan İlginç Görüntüler

Bayılarak izlediğimiz o muhteşem fotoğraflar aslında nasıl şartlarda çekiliyor ve kamera arkasında neler yaşanıyor diye merak eden okuyucularımız için iki hali de gösteren fotoğrafları galerimizde derledik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de fotoğrafların perde arkasını öğrenebilirsiniz.

Ev İşinde Usta Hamarat Kedi :)

Bir kedi düşünün ev işlerinin tümü yapıyor, çamaşır, yemek, ütü aklınıza gelebilecek tüm işler ondan soruluyor. İşte Hamarat Abla'nın hamarat kedisi. Ev kedisi dedikleri bu olsa gerek :)

Bize İnsanlık Dersi Verebilecek Sevimli Dostlarımız!

Hayvanlar, bazen insanlardan daha iyi anlaşabiliyorlar ve kimi zaman bazı hakaretleriyle bize insanlık dersi verebiliyorlar! Bakın şu sevimli dostlarımızın hallerine :)

Canınız Sıkkınken Mutlaka Bakmanız Gereken Komik Kedi Mimikleri

Kimi zaman canımız bir şeye sıkılır. Böyle zamanlarda bir kedi size çok iyi gelecek, hele bu komik kedinin mimiklerine bakınca tüm dertleriniz bitecek!

Kedi Severler İçin Benzersiz Kedi Yatakları!

Sahip olduğumuz değerli varlıklarımız olan kedilerimizin rahat etmesi bizim için her şeyden önemlidir! Bu birbirinden ilginç ve özgün kedi yatağı ile kediniz hem rahat hem de çok huzurlu olacak!

Kedilerden öğreneceklerimiz

Kedilerden öğreneceğimiz çok şey var, gelin listeye hepberaber bakalım fikirlerinizi yorum kısmına bildirirseniz seviniriz.

Eski Kazaktan Kedi Yatağı Nasıl Yapılır?

Kedi ve köpek gibi sevimli dostlarımızın rahatı için eski kazaktan kedi-köpek yatağı yapımı galerisini mutlaka ziyaret edin. Kolay anlatımlı resimlerimiz sayesinde siz de kediniz ya da köpeğiniz için rahat mı rahat ve dekoratif bir kedi-köpek yatağı yapabilirsiniz.

Evi Batırmış 10 Kedi-Köpek

Evde yalnız bırakıldığında istedikleri kadar yaramazlık yapan sevimli hayvan dostlarımız kedi ve köpekler bakın sahiplerine nasıl sürprizler hazırlamışlar :) Size tanıdık gelen sahneler var mı?

Dünyanın En Büyük Kedi Cinsi Maine Coon Kediler

Maine Coon cinsi kedi Kuzey Amerika’nın Maine eyaletinin kedisidir. Kış mevsimine uyum sağlayan, uzun tüyleri ve kabarık kürküyle bilinen kedi cinsleri arasında en büyüğü sayılmaktadır. Bu oyuncu ve sevimli kedicikleri gördükten sonra kediniz size çok daha küçük görünecek.

Hamileliğin Güzelliğini Gözler Önüne Seren 19 Anne Adayı Hayvan

Gebelik tüm canlılarda olduğu gibi kutsallığını ve güzelliğini korumaya devam ediyor. En güzel örnekler sizlerle.

19 YAŞINDAKİ GENÇ, KEDİYİ KURTARMAK İÇİN FUEL-OİL DOLU KUYUYA ATLADI

Ordu’da bir kahramanlık örneği yaşandı. Bir kedi, içi fuel-oil dolu kuyuya düştü. Onu gören genç, kuyuya girmeye cesaret etti ve kediyi kurtarmayı başardı.

94 Yaşındaki Dedeyi Mırlamalarıyla İyileştiren Koca Yürekli Sarman

Bu yaşlı dede, sarman kedisiyle tanışmadan önce, mutsuz ve karamsardı. 94 yaşındaki dedenin gün geçtikçe sağlığı kötüye gidiyor, ailesi onun yüzünde ufacık bir gülümseme dahi görmüyorlardı.

Hayvanlarla Çalışan Kişilerin Paylaştığı Sevimli Fotoğraflar

Hayvan barınaklarında gönüllü olarak çalışan insanların sosyal medyada paylaştıkları birbirinden sevimli fotoğrafları sizin için galerimizde paylaşıyoruz. Gönüllü çalışanlar ekliyor: "Onlara yardım etmekte yetersiz kalıyoruz, yardıma ihtiyacımız var." Siz bulunduğunuz şehirdeki hayvan barınaklarını ziyaret edin ve en azından bu tatlı canlara bir mama götürüp destek olun.

DOĞUMUNU YAPTIRDIĞI KEDİ İLE YAVRULARINI SAHİPLENDİ

Ankara’da bir polis memuru, sokakta doğum yapmak üzereyken bulduğu anne kedi ile birini suni teneffüsle yaşama döndürdüğü iki yavrusuna evinde bakıyor.

National Geographic’in Plastik Atıklara Dikkat Çektiği Sayısından Şok Eden 21 Fotoğraf

National Geographic bu sayısında plastik atıklar konusunda duyarlılığı arttırmak için bir kampanya hazırladı ve görenleri tam anlamıysa sarsan fotoğraflar yayınladı. İşte plastik atıkların dünyamıza ve birlikte yaşadığımız hayvanlara yaptıkları...