Sevimli Sokak Kedisi Tüm Yavrularını Kendisine Yardım Eden Kadınla Tanışmaya Getirdi

Bu yazın başlarında Quebec, Kanada’dan Lisianne bahçesinde aşırı derecede kabarık tüylü bir kedicik gördü ve kedi son derece aç görünüyordu bu nedenle Lisianne de ona biraz su ve yiyecek vermeye karar verdi ve işte yüreklri ısıtan dostlukları işte böyle başladı. 

Bu olayın ardından kadın kediye Usagi ismini verecek kadar onunla bir yakınlık kurdu ve Usagi her gün beslenebilmek için onun evine geri dönüyordu.


 Kedi giderek Lisianne’in kendisini aradığını fark etmeye başladı. Lisianne Usagi’nin gittikçe irileştiğini farketti ve bunun sebebi yiyecek değildi- bunun sebebi kedinin hamile olmasıydı.


Yerel bir hayvan kurtarma organizasyonu olan Chatons Orphelins Montreal bir Facebook gönderisinde, “Bu iyi kalpli bayan onu izliyordu, ona yardım edebilmek için hep evinin önüne su ve yiyecek bıraktı...bu tüy yumağı ve peri annesi arasında bir rutin oluştu. Bu rutin sayesinde kadın kedinin güvenini kazandı ve o da daha yakınlaşmaya başladı,” yazdı. “Kadın ve anne kedi birbirlerine güvenmeye başladılar.” “Altı yavrusunu buraya geri getirdi ve yuvasını nazik kadının evinde kurdu. Nazik kadın bu sevimli aileye yardım etmeye karar verdi ve onları bir odaya yerleştirdi. Anne kedi ve yavruları nihayet güvenli bir yerdeydiler.”


Lisianne Usagi’yi sahiplenmeye karar verdi ve onu kısırlaştırdı, başka bir arkadaşı da yavrulardan birini aldı ve geri kalan beş yavru Chaton Orphelins Montreal’e getirildiler.


Kurtarma ekibinin blirttiğine göre tüm yavrular şimdiden ayırtıldı, Yavruların heps birbirinin aynısı, beşi de siyah tüy yumakları. Üç tanesi dişi ve isimleri Taylor, Tynie ve Tyana ve diğer ikisi erkek (Tales ve Tito).