Günün Kedileri

Bir Kedinin Günlük Hayatından Fotoğraflar

İtalya’da Grisu isimli bir kedi güzel yüzü ve fotojenik olmasıyla sosyal medyada ilgi odağı. Sahibi Alessandra’nın çektiği resimlerin profesyonelliği Grisu’yu olduğundan daha da tatlı ve eğlenceli yapıyor. Kedisinden hayat arkadaşı olarak bahseden Alessandra Grisu’nun inatçı bir kedi olduğunu söylüyor. Aralarında ebedi bir dostluk bulunan Alessandra ve Grisu bu dostluklarını fotoğraflara da yansıtıyor. İşte sevimli Grisu’nun bazı fotoğrafları.

Olur Olmadık Yerde Uyuklamak Konusunda Uzman Olan Kedilerin Birbirinden Minnoş Fotoğrafları

Olmadık yerlerde uyuyakalmış gelmiş geçmiş en minnoş kedilerin fotoğraflarını sizin için galerimizde derledik. İşte o tatlı mı tatlı fotoğraflar!

Takipçilerimizden Gelen Paticiklerin Fotoğrafları

Sevgili keditv takipçilerinin yolladığı pisiciklerinin fotoğraflarını galerimizde bir araya getirdik...Bol patili günler hepinize...

Takipçilerimizden Gelen Paticiklerin Fotoğrafları

Sevgili keditv takipçilerinin yolladığı pisiciklerinin fotoğraflarını galerimizde bir araya getirdik...Bol patili günler hepinize...

Camın Üzerinde Daha da Minnoş Gözüken 16 Güzellik Abidesi Kedi

Kediler her halleriyle minnoşlardır. Tatlı kedi fotoğrafları olmasa nasıl geçerdi bir gün? Kedilerin her haliyle minnoş olduklarını kabul ediyoruz ama o sizin cam sehpanızın üzerinde pineklerken hiç aşağıdan ona baktınız mı? İşte aşağıdan ona baktığınız sırada gökyüzü daha mavi, bulutlar daha beyaz, gün daha aydınlık gelecek. Çünkü yok böyle bir minnoşluk sevgili patiseverler!

Uykuları Gelmişse Eğer Sınır Tanımazlar

Uykuları gelmişse eğer her yerde uyuyabilirler. Siz de onlar uyurken tatlılıklarından onları yemeden durabilirseniz durun bakalım. İleri tuşuna basarak kedilerin en tatlı uyku hallerini görebilirsiniz.

Noluyor Acebaaa

Meraklı köfte Kömür 'ün resimli maceralarını görmek için galerimizdeki ileri tuşuna basabilirsiniz.

Gözünü Yükseğe Dikmiş 8 Kedi

Her zaman yüksekte oturmak veya uyumak isteyen kedilerin bir nedeni var elbet. Doğada hem kendilerini korumak hem de avlanmak için yüksek yerleri tercih eden kediler, böylece daha geniş bir görüş açısı ve hakimiyet elde etmiş olurlar. Evde bizimle birlikte yaşayan kedi dostlarımızın yükseklik sevdasını galerimizde bir araya topladık. İleri tuşuna basarak yüksekte olmayı seven kedi dostlarımızın fotoğraflarını görebilirsiniz.

Türk Bayrağı ile Poz Veren 13 Gururlu Yurdum Kedisi

Türk bayrağı ile poz veren, sevimli yurdum kedilerini galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galeride bulunan ileri butonuna tıklayarak siz de Türk bayrağı ile poz veren birbirinden sevimli yurdum kedisini görebilirsiniz.

Günün kedisi

Her gün ayrı bir kedi seçiyoruz, belki sıra bugün senin kedindedir.

Binbir surat Çapul