İlginç Kediler

Şaşı Bir Kedi; Belarus

Belarus bir yaşındayken, genç bir kadın onu bir barınaktan sahiplendi. Bu kedinin eşsiz gözleri var!

Uzandıklarında Aslında Ne Kadar Uzun Olduklarını Göreceğiniz 15 Kedi

Merak ettiniz mi? Kedilerin boyları ne zamana kadar uzar? İşte bu sorunun cevabını sizlere eğlenceli fotoğraflarla anlatmaya çalıştık. 

Kedileri ile İlgili Komik Anıları Anlatanların Eğlenceli Tweetleri

Kediler, köpeklere benzemezler! Kendilerine has davranışları vardır. bir eve kedi girerse kendisini size aşık eder. Sevdiğinizde kendinizi iyi hissettiğiniz, yaptıklarına bir türlü anlam veremediğiniz kediler ile ilgili atılmış komik tweetleri okumak için galerimizdeki ileri tuşuna basabilirsiniz.

Fazlasıyla Garip Şekillerde Objektiflere Yakalanmış 16 Komik Kedi

Evlerimizin neşesi kedilerin garip şekillerde objektiflere yakalandıkları o anlar...

Minnoş Kedisi Olan Kişilerin Çok Yakından Bildiği 17 Enteresan ve Komik Olay

Evinde kedi besleyenler bilir, kediler köpeklere hiç mi hiç benzemez. Kendilerine has bir özgürlük anlayışları vardır. Bakın minnoş kedilerle yaşayan insanlar gün içinde yaşadıkları komik olaylar neler.

Genlerinde Türklük Olduğundan Şüphelendiğimiz 12 Bıyıklı Kedi

Badem bıyık, pala bıyık, terli bıyık… Bizde bıyık çeşidi bol. Öğrendik ki bıyık kültürü bir tek bize ait değilmiş, bıyıklı kedi denen bir tür de varmış! Hem de ne bıyıklı kediler… Öyle ki kimisinin bıyığı sizinkinden de heybetli.

Sadece Kedi Sahiplerinin Maruz Kaldığı 16 Acayip Hareket

Kediler gerçekten de çok ilginç varlıklar.

En Güzel Siyah Beyaz Kedi

Bu kadar mı güzel olunur? Bu siyah beyaz kediciğin fotoğraflarına bayılacaksınız..Lütfen ilginç kediler arşivimizde yayınlamamızı istediğiniz fotoğraflarınızı bizimle paylaşın.

Sinirli Kedicikler

Objektiflere en sinirli bakışlarıyla yakalanan kediciklerin fotoğraflarını görmek için ileri butonuna patileyin.

İnsan gibi oturan komik sevimli kediler

Kedi gibi yatacağına, insan gibi oturmayı seçen sevimli dostlarımızın ezber bozan fotoğrafları

Down Sendromlu Birbirinden Tatlı İki Kedi

Dünyada türlerinden eşi ve benzeri olmayan iki farklı kedi türünden Amerika`nın Arkansas eyaletinde beyaz kaplan ve İstanbul'da bir tekir kedi down sendromlu kedi dünyaya gelmişti. Kenny isimli kaplanın yakın akrablardan çiftleşme sonucu down sendromlu olduğu tahmin edilirken İstabul'daki Otto isimli tekir kedinin neden down sendromlu olduğu konusunda herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

Ağızlarında Bir Şey Taşırken Bu Kadar Tatlı Görünen Başka Ne Olabilir ki!

Onlar her halleriyle sevimliler. Masum masum bakarken, çeşitli haylazlıklar yaparken hatta somurturken bile! Klasik kedi cazibesi işte… Ama bir şeyler taşırken ayrı bir sevimliler orası kesin.

Her Zaman Fotojenik Olacak Değiller Ya!

Onların her tavrına aşığız, onlar her zaman çok sevimliler ama her zamanda sevimli ve fotojenik olacak değiller ya canım. Galerimizdeki ileri tuşuna basarak kedilerin pek de fotojenik olmayan hallerini görebilirsiniz.

Dirseklerinin Üzerinde Yürüyen Kedi

Bu güzeller güzeli pisicik Güney Kore sokaklarında dirsekleri üzerinde yürümeye çalışırken hayvan severler tarafından fark edildi. Ve bakın hayatı ondan sonra nasıl değişti... Galerimizde dirseklerinin üzerinde yürüyerek hayata tutunmaya çalışan kedinin gerçek hikayesini ileri tuşuna basarak resimlerin altından okuyabilirsiniz.

38 cm Olan Kuyruğunu Olmayan İki Bacağı Yerine Kullanan Kedi Anakin

Doğuştan iki bacağı ve leğen kemiği olmayan bu sevimli kedi için aslında iki bacaklı olmak normal bir şey. Denge konusunda hiç sıkıntı çekmeyen bu sevimli kedi diğer kediler gibi atlıyor, zıplıyor, yaramazlıklar yapıyor . 38 cm olan kuyruğunu arka bacakları yerine kullanıyor. Galerimizde bu şaşırtıcı kedinin fotoğraflarını görmek için ileri tuşuna basarak resimlerin altındaki açıklamaları okuyabilirsiniz.

Arıları Kovalayınca Başlarına Neler Gelmiş

Sevimli ve yaramaz dostlarımız oynamak için arı kovalayınca başlarına bakın neler gelmiş. Yaramazlıkta üstlerine yoktur ama işte her kuşun eti de yenmez tabikiiii.... Galerimizdeki ileri tuşuna basarak arı tarafından sokulmuş ama sevimliliklerinden hiç bir şey kaybetmemiş dostlarımızın resimlerini görebilirsiniz.

Bakarken Gülme Krizine Girip Sonra Kendinizi Kötü Hissedeceğiniz 8 Sıkışmış Kedi

Onlar bizim çocuklarımız gibi. Elbette hepsini çok çok seviyoruz. Ama bazen gereğinden fazla bağımsız takıldıklarını ve acıkmadıkça bize ihtiyaç duymadıklarını kabul edelim. Bazen de başlarını belaya sokarlar tabii. Yardımımız olmadan o durumdan kurtulmaları imkansızdır.

Dünyanın En Yaşlı Kedisi 31 Yaşındaki Nutmeg

Şimdi sizi yaşını başını almış, ununu elemiş; eleğini asmış bir tekirle tanıştıracağız: Nutmeg. Nutmeg, tam 26 yıl önce, Finlay Ailesinin bahçesine girip onları kendisine aile olarak seçmiş ve o gün bugündür de, adeta “evin reisi”. Evde onun kuralları geçiyor, yaşına hürmeten de kimse ona ses çıkaramıyor. :)

Yılbaşı Ağacıyla Tanışan 18 Komik Kedi Fotoğrafı

Hayatlarında ilk defa yılbaşı ağacıyla tanışan, birbirinden sevimli ve güzel kedilerin yılbaşı ağacıyla tanışma anlarını galerimizde bir araya getirdik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de bu tatlı kedilerin yeni yıl geldiğinde yılbaşı ağaçları ile olan ilk karşılaşma anlarını görebilirsiniz.

33 İlginç Kedi Hali

Kedileri seviyorsanız doğru yerdesiniz, 33 ilginç kedi hali sizlerle. İyi eğlenceler

Dünyadan 30 İlginç Kedi Heykeli

Dünyanın değişik yerlerde yer alan birbirinden ilginç ve güzel kedi heykellerini galerimizde sizin için bir araya getirdik. Kediseverlerin bayılarak gezecekleri galerimizde yer alan görsellere tıklayarak, bu sevimli kedi heykellerini görebilirsiniz.

Günün ENlerinde sırada Kedi bakışları var

Bu kedilerin bazıları gerçekten çok fena bakıyor. Bazılarını hemen alıp yumcalamak isterken, bazı bakışları görünce kaçacak yer arayacaksınız :)