İlginç Kediler

Manggo İsimli Bu Tombul Kedi Ve Onun Komik Surat İfadeleri Yeni Takıntınız Olacak

İnterneti sevimli kedi fotoğrafları aramak için kullanıyoruz desek yeridir, bu kabul etmemiz gereken bir gerçek. Neyse ki konu sevimli kediler olduğunda internet de bizi asla hayalkırıklığına uğratmıyor, çünkü tonlarca keşfedilmeyi ve paylaşılmayı beklenen kedi fotoğrafı mevcut! Herkese uygun bir kedi bulmak mümkün; dans eden kediler, komik kıyafetler giymiş kediler, aksi kediler, mutlu kediler, aklınıza hangi türden kedi gelirse! Şimdi ise sizi yeni kedi takıntımız Manggo'ya tanıştırmak istiyoruz. Manggo, Boss ve Coco isimli arkadaşlarıyla birlikte aynı evde kalıyor ve bu üç kedi Japonya'da yaşıyorlar. Bu kediyi özellikle çekici yapan şeyin ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Olay şu ki, Manggo bir kediden bekleyebileceğiniz en anlaşılır ve kendinizi özdeşleştirebileceğiniz surat ifadelerine sahip! Kanıta ihtiyacınız varsa sizin için kocaman bir galeri hazırladık! Manggo'nun sevimli surat ifadelerinden bazılarını haberin altında bulabilirsiniz.

Rusya’da Yaşayan Bu Tombul Kedi Ve Karlar İçindeki Muhteşem Fotoğrafları Gününüzü Şenlendirecek

Doğrusunu söylemek gerekirse Rusya’da yaşayan bu sevimli kedinin hayatı her zaman için çok iyi değildi. Zavallı kedi önceleri sokaklarda yaşıyor, bulabildiği her yemek kırığı için dövüşmek zorunda kalıyor ve neresini korunaklı bulursa orada yatıyordu. “Ona evimizin girişinde denk geldik,” diyor kedinin şu anki sahipleri. “Sokakta hayatta kalabilmek için gereken becerilere sahip görünmüyordu, bu nedenle de onun bir ev kedisi olduğunu düşündük. 

Bu Zavallı Kedinin İnanılmaz Değişim Fotoğrafları Yüreğinizi Isıtacak

Bu kedinin üzücü bir hayat hikayesi var ama ne mutlu ki onun için bu durum aşağı yukarı bir yıl kadar önce değişmiş. Size bu kediyle ilgili iyi haberler sunmaktan ve nihayet kendisi için kalıcı bir yuva bulduğunu söylemekten mutluluk duyuyoruz. Hatta bunun yanında sahibi de onun mutluluğu için ne gerekiyorsa yapmaya hazır!

Neredeyse Kesin Ölümden Kurtarılan Bu Hamile Kedinin Hikayesi İnsanlığa Olan İnancınızı Onaracak

Okuyucularımız arasında herhangi bir hayvanlarla ilgili kuruluşta gönüllü olarak çalışanlar varsa garip renkli tüylere sahip bir hayvan görmenin iyiye alamet olmadığını muhtemelen biliyorlardır. 

Bu Minik Kedi Yavrusunun Büyüyüp Dönüştüğü Muhteşem Kedi Sizi Şaşkına Çevirecek

Süperkahramanlarla ilgili çizgiromanların hayranıysanız muhtemelen aynı zamanda bir Marvel hayranısınız ya da en azından Marvel süperkahramanlarını biliyorsunuz demektir. Ant- Man (Karınca Adam), The Wasp (Yaban Arısı) ve Black Panther (Kara Panter) gibi filmler daha az tarafından bilinen karakterleri insanlara tanıtarak çok sevilir hale gelmelerini sağladı. Bir süperkahramanı ele aldığınızda muhtemelen ilk düşündüğünüz karakteristik özellik tehlikeyle karşılaştıklarında engelleri aşabilme becerisidir. Bu süperkahramanlardan birçoğunun tüylü dostlarımız için isme dönüşen takma isimleri var. Birçok evcil hayvan sokaklarda geçirdikleri ilgiden yoksun ve stres yüklü bir hayattan geliyorlar. Yani onların da tüm engellere karşı savaşmayı ve sevmeyi öğrenen cesur ruhlar olduklarını söyleyebilirsiniz. Bu nedenle de hikayelerinin başkalarına ilham olmaları açısından anlatılmaları gerektiğini düşünüyoruz ve bugün sizlere bu tip bir süperkahraman hikayesini, Minik Wasp’ın hikayesini anlatacağız: hayatta kalmak için elinden gelenin en iyisini denemek zorunda kalmış minik bir kedi yavrusu.

Terk Edilip 4 Sene Boyunca İlgi Görmeden Yaşamış Bu Zavallı Kedi Nihayet Kendine Onu Seven Bir Yuva Buldu Ve Hikayesi Sizi Ağlatacak

Bazen herkes için en iyi olanı yapmak istesek bile yanlış kararlar veririz. Bu hikayedeki ailenin de bu hatayı yaptığına inanmak istiyoruz. Bu ailenin akrabaları dört sene önce ölmüş ve geriye yaşlı kedileri kalmış. Ama aile akrabalarının evine girip evi topladıktan sonra kapatmak istediklerinde kedinin onlara tısladığını görmüşler. 

Gus İsimli Bu Sevimli Kedi Kendisi İçin En Uygun Aile Olabilecek Harika Çifti Buldu Ve Onun Adına Daha Fazla Mutlu Olamazdık

Sizlere Gus’tan ilk bahsettiğimizden bu yana kucaklaşmalar, salya ve ne yazık ki birkaç tane daha veteriner ziyaretiyle dolu bir hayatı oldu. Ama şimdi bir zamanlar sokak kedisi olan bu tombul yanaklı, tatlı kedi yeni maceralar için hazır! Çünkü koruyucu annesi olan Ashley’nin (kendisi The Youngest Old Cat Lady ismiyle de biliniyor) çabaları sayesinde Gus kendisi için olabilecek en mükemmel yuvayı bulabildi.

Bu Kediciğin Bir Ailenin Sevdiklerini Kaybetmelerinin Üzüntüsüyle Başa Çıkmasına Nasıl Yardım Ettiğini Okuyunca İçiniz Isınacak

“Bu gördüğünüz kalplerle kaplı kediciğin ismi River. Erkek kardeşinin ismi de Remi ve o da oldukça harika bir kedi. Ava 16 yaşında ve muhtemelen sizden hoşlanmayacak.”

Tek Gözlü Bu Kedinin İnanılmaz Hikayesi Hem Sizi Hayretler İçerisinde Bırakacak Hem De Kalbinizi Eritecek

Hayat Cye isimli bu şirin kedi için her zaman kolay olmamış. Cye Virginia’nın sokaklarında yaşayan binlerce sokak kedisinden yalnızca bir tanesiydi. Ama bu sevimli kız aynı zamanda diğer kedilerin uğraşmak durumunda kalmadığı bir durumdan muzdaripti. Çünkü Cye’ın yalnızca bir gözü vardı.

Sevgi Dolu Bir Kalbe Sahip Bu Tatlı Kedicik Terk Edilmiş Halde Bulunduktan Sonra Hak Ettiği Hayatı Yaşamak İstiyor

Sevimli bir surata sahip bir kedi sokaklarda terk edilmiş halde bulunduktan sonra nihayet yeni bir hayata başlayacağı için çok mutlu.

Bu Kedi İçlerinden Biri Onu Evine Götürür Umuduyla Barınağa Gelen Tüm Ziyaretçilere Gülümsüyor

Nala isimli bu sevimli kedi nihayet birileri onun farkına varır umuduyla barınağa gelen herkese gülümsüyor.

Sarılmayı Çok Sevdiği İçin Reddedilen Zavallı Kedicik Kendisi İçin Mükemmel Aileyi Buldu Ve Doyasıya Sarılmanın Tadını Çıkarıyor

Jacque tam bir kucak delisiydi ve tek istediği sıcak bir kucakta oturabilmekti ama bu sebeple reddedilerek barınağa geri götürüldü.

Sokaklarda Senelerini Geçirdikten Sonra Bu Zavallı Kedi Bir Ailenin Kapısında Belirerek İçeri Alınmak İçin Yalvardı

Sarman bir kedi bir ailenin kapısının önüne gitti ve yardım için yalvardı. Hayatı sonsuza dek çok daha iyi olacak şekilde değişti.

Çok Şirin Bir Gülümsemeye Sahip Olan Kedicik Yavrularını Büyütmek İçin Gereken Yardımı Buldu Ve Artık Sokaklarda Yaşaması Gerekmeyecek

Bir sokak kedisi yavruları için yardım bulabildiğinden dolayı çok mutlu ve heyecanlı ve artık sokaklarda dolaşması gerekmiyor.

Son Derece Sevimli Keçi Sakalları Olan Kedi Yavruları Sokaklarda Dolaşmaktan Hayallerinin Gerçek Olmasına Kadar Süren Yolculukları Boyunca Birlikte Kaldılar

Sokaklarda birlikte görüldükleri günden bu yana birbirlerinin en yakın arkadaşı olan bir çift kedi yavrusu birbirlerini hiç bırakmadılar.

Diğer Kardeşleriyle Birlikte Bir Arka Bahçede Bulunan Kedi Yavrusunun Son Derece Kendine Has Bir Kürkü Olduğu Ortaya Çıktı Ve O Serpilmeye Kararlı

Bir arka bahçede bulunan bir kedi yavrusunun kürkünde son derece değişik desenler olduğu ortaya çıktı. Kedi yavrusu son derece minikti ama yaşamaya kararlıydı.

Sevimli “İki Yüzlü” Kimera Kedisi Wendy’e Merhaba Deyin

Wendy isimli bu sevimli kedi Tayland’da yaşayan iki renkli bir Kimera kedisi. Sevimli kedicik Kasım 2018’de doğmuş ve Scottish Fold ile Pers kedisi kırması.

Aşırı Derecede Kısa Bacaklara Sahip Sevimli Bir Kırma Cins Kedi Olan Manchester’a Merhaba Deyin

Manchester (ona Manchy de diyebilirsiniz) Scottish straight ve Munchkin diye iki cinsin kırması olan ve sahibiyle birlikte Moskova, Rusya’da yaşayan neredeyse iki yaşında bir kedi. Munchkinler son derece kısa olan bacaklarıyla bilinen kediler. Çok tatlı değil mi?

Bu Zavallı 9 Yaşındaki Kedi Uyuz Tedavisinden Sonra Kendisine Kalıcı Bir Yuva Arıyor Ve Hikayesi Sizi Ağlatmanın Eşiğine Getirecek

Bu Archie ismindeki siyah beyaz smokin kedi Güney Kaliforniya’da bulunan Wrenn Rescues Inc.’de yalnızca iki aydır kalmaktaydı. Ve bu süreç içerisinde inanılmaz bir değişim geçirerek uyuz hastalığıyla boğuşmakta ve korkmuş olan bir sokak kedisinden bu güzeller güzeli kediye dönüşmeyi başardı.

Kedi Sahiplenme Konusundaki Kararınızı Hala Kesin Olarak Vermediyseniz Bu Twitter Hesabı Size Neden Kesinlikle Sahiplenmeniz Gerektiğini Gösterecek

Hala ebeveynlerinizle yaşıyorsanız onları bir evcil hayvan sahiplenme konusunda ikna etmek oldukça zorlu olabilir. Evil hayvan bakımıyla alakalı tüm gerekli araştırmaları yaptığınızı söyleseniz bile cevapları “hayır” olur. Evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını kendi harçlığınızdan karşılamayı önerebilirsiniz, ama yine de “hayır” diyebilirler. Aslında evcil hayvan sahiplenme fikrine oldukça kendinden emin bir biçimde öyle çok kez “hayır” derler ki onların insan yerine henüz “evet” kelimesini nasıl yerli yerinde kullanacaklarını çözememiş olan robotlar olduklarını bile düşünebilirsiniz. 

Zuu İsimli Bu Aksi Kedi Yeni Kedi Aşkınız Olacak

Dünya çok sevimli kedilerle dolu olduğu için çok şanslıyız ancak bunlardan bazılarının özellikle kendilerine has bir görüntüleri var ve bu sayede kalabalıklar içinden öylesine sıyrılabiliyorlar ki komik internet resimlerine dönüşüyorlar. Hepimiz birkaç tane internet ünlüsü kedi sayabiliriz ancak Zuu isimli bu kedi görür görmez yeni kedi takıntınız olacak! Bu kedi öylesine değişik ve tatlı görünüyor ki internette parlak bir geleceği olacağından eminiz. Onu diğerlerinden bu derece ayıran şeyin ne olduğunu sorabilirsiniz. Öncelikle, bu kedi yusyuvarlak ve gerçekten de bir tüy yumağı gibi görünüyor! Ayrıca çenesinin üzerindeki tüyler vücudundaki diğer tüylerden farklı renkte ve bu ona şaşkın bir ifade kazandırıyor ki bu oldukça komik! Zuu'nun onunla aynı evde yaşayan Bocco isimli bir suç ortağı da var ve ikisi birlikte çok sevimli bir ikili oluşturuyorlar. Keşke ikisini de sıkıştırabilsek!

Şaşı Bir Kedi; Belarus

Belarus bir yaşındayken, genç bir kadın onu bir barınaktan sahiplendi. Bu kedinin eşsiz gözleri var!

Uzandıklarında Aslında Ne Kadar Uzun Olduklarını Göreceğiniz 15 Kedi

Merak ettiniz mi? Kedilerin boyları ne zamana kadar uzar? İşte bu sorunun cevabını sizlere eğlenceli fotoğraflarla anlatmaya çalıştık. 

Kedileri ile İlgili Komik Anıları Anlatanların Eğlenceli Tweetleri

Kediler, köpeklere benzemezler! Kendilerine has davranışları vardır. bir eve kedi girerse kendisini size aşık eder. Sevdiğinizde kendinizi iyi hissettiğiniz, yaptıklarına bir türlü anlam veremediğiniz kediler ile ilgili atılmış komik tweetleri okumak için galerimizdeki ileri tuşuna basabilirsiniz.

İnternet Aleminin Yeni Huysuz Kedisi Louis İle Tanışın!

Sosyal medya insanları olduğu kadar hayvan dostlarımızı da meşhur ediyor. Meşhur olan hayvanlara yeni biri daha eklendi: Huysuz Kedi Louis. Huysuz kedi Louis'i gördüğümüz an aklımıza sahibini hayattan bezdiren psikopat kedi geliyor. Bugünlerde Louis de sahibini hayattan bezdiren psikopat kedi olma yolunda hızla ilerliyor.

Köşeye Sıkışan Fareye Rahat Bırakmayan Kedi

Evin içinde elinde sopayla fare avına çıkan bir adam ve başrolde fareyi bekleyen bir kedi. Ama fare tıpkı ünlü çizgi film Tom ve Jerry'deki gibi kaçmanın bir yolunu buluyor! İşte o fotoğraflar

Fazlasıyla Garip Şekillerde Objektiflere Yakalanmış 16 Komik Kedi

Evlerimizin neşesi kedilerin garip şekillerde objektiflere yakalandıkları o anlar...

Minnoş Kedisi Olan Kişilerin Çok Yakından Bildiği 17 Enteresan ve Komik Olay

Evinde kedi besleyenler bilir, kediler köpeklere hiç mi hiç benzemez. Kendilerine has bir özgürlük anlayışları vardır. Bakın minnoş kedilerle yaşayan insanlar gün içinde yaşadıkları komik olaylar neler.

Genlerinde Türklük Olduğundan Şüphelendiğimiz 12 Bıyıklı Kedi

Badem bıyık, pala bıyık, terli bıyık… Bizde bıyık çeşidi bol. Öğrendik ki bıyık kültürü bir tek bize ait değilmiş, bıyıklı kedi denen bir tür de varmış! Hem de ne bıyıklı kediler… Öyle ki kimisinin bıyığı sizinkinden de heybetli.

Sadece Kedi Sahiplerinin Maruz Kaldığı 16 Acayip Hareket

Kediler gerçekten de çok ilginç varlıklar.