Komik Kediler

Kedi İçeriklerine Asla Doyamayanlar İçin Biraz Daha Kedi İçeriği

Şu günlerde dünyamız eskisinden de kaotik bir yer ve olan biten bir sürü tuhaf şey içerisinde kendimizi çok yorgun ve umutsuz hissetmemiz oldukça doğal. Ancak endişelenmeyin çünkü size daha iyi hissetirebilmek için buradayız! İşte sizin için kedilerinin bazı son derece komik ve sevimli videolarını ve fotoğraflarını çeken bir grup insan ve eminiz ki bunlar gününüzü şenlendirecek! Yaşadığımız dünyada her şey de çok kötü değil ve unutmayın ki herkes için umut var ve bu gönderiler size bu sözün ne kadar doğru olduğunu kanıtlayacak. Umutlarınızı ve hayallerinizi asla kaybetmeyin ve modunuzu kendi kendinize yükseltemiyorsanız bu sevimli kediler her zaman bunun için burada olacaklar, sadece bir anlığına olsa bile.

Bu Kedi İçerikleri Gününüzün Daha İyi Geçmesini Sağlayacaklar

Evden çalışmak pek çok yönden oldukça güzel olabilir ama avantajlarından biri de kedinizle daha fazla zaman geçirmenize olanak sağlaması! Şu sıralar çoğumuz evlerimizden çalışıyoruz ve küçük bir molaya ihtiyacınız varsa ve siz de bizim gibi komik ve sevimli kedilere doyamıyorsanız yaptığımız liste tam da size göre! Bu komik fotoğraflara kedinizle birlikte bile bakabilirsiniz...ya da siz yine de öyle yapmayın çünkü kıskanabilirler! Kedinizle ya da kediniz olmadan, bu galerideki fotoğraflara bir göz atmanın gününüzü aydınlatacağını garanti ederiz.

Yetim Kalmış Bu Sevimli Sarman Kediciklerin Öyküsü Kalplerinizi Isıtacak

Herşey Teksas’lı bu ailenin günün birinde garajlarından gelen miyavlama sesleri duymalarıyla başladı. Neler olup bittiğini anlamak için garaja gittiklerinde dolaplardan bir tanesinin içinde beş tane kedi yavrusu buldular. Yavruların annesini bulamadıkları için sevimli kedicikleri Wilco Regional Animal Shelter’a (Wilco Bölgesi Hayvan Barınağı) götürmeye karar verdiler. Peki sonra neler olduğunu merak ediyor musunuz? Cevabınız evet ise okumaya devam edin.

Bu Yetim Kedi Yavrusu Ve Yeni Bulduğu Annesinin Hikayesi Gözlerinizi Yaşartacak

Minik bir tekir kedi annesini aramak için tek başına miyavlayarak sokakları dolaşırken bulundu. İyi niyetli bir kadın onu alıp barınaktan gelme köpeğiyle tanıştırdığı zaman anında güçlü bir bağ oluşturdular.

Bu Kedi Yetim Kalmış Bir Yavru Kedi Buldu Ve Ona Kendi Yavrusuymuş Gibi Bakmaya Karar Verdi

Dışarıda yalnız başına bulunan bu kedi yavrusu ona gerçek sevgi ve ilgi nedir göstermek isteyen bir kedi tarafından sahiplenildi.

Bu Tatlı Köpecikle Terk Edilmiş Bu Kedi Arasındaki Harika Dostluk İçinizi Isıtacak

Bir calico kedisi yavrusu sokaklarda tek başına bulunduktan sonra bir daha asla yalnız kalmamaya kararlıydı.

Bu Sevimli Kedicik Ailesi Tarafından Geride Bırakıldıktan Sonra Yavruları İçin Yardım Bulmayı Başardı Ve Onun Hikayesini Çok Seveceksiniz

Terk edilmiş bir kedi yavrularının sıcak bir ev ortamında doğabilmesi için tam zamanında yardım bulabilmeyi başardı.

Bu Kedicik Birinin Onu Eve Götüreceğini Umarak Barınağa Ziyarete Gelenlere Kendi Üslubuyla Yalvarıyor

Sevgi dolu bir sarman kedi onu kendileriyle birlikte evlerine götürsünler diye barınağı ziyarete gelen herkese el sallayarak onların ilgisini çekmeye çalışıyor.

Sokaklarda Bulunan Kedi Yavrusu Sıcak Bir Kucağa Oturma Konusunda Israrcı Oldu Ve İnsanları İzlerken Onların Yanından Hiç Ayrılmadı

Minik bir tekir kedi insan dostlarını izleyerek kucaklarına oturma konusunda ısrar etti ve onları bir saniye bile yalnız bırakmadı.

Garaj Yolunda Yardıma Muhtaç Halde Bulunan Bu Kedi Yavrusu Nihayet Onu Seven Bir Yuvası Olduğu İçin Çok Mutlu

Toprak bir yolda terk edilen kedi yavrusu yardım bulabilmek için ev sahibinin arabasının olduğu özel garaj yoluna yürüdü.

Bu Sevimli Yavru Kedi Ve Oyuncak Ayısı Ayrılmaz Bir İkili Ve Onlaın Hikayeleri Kalplerinizi Isıtacak

Sokaklarda terk edilmiş halde bulunduğu günden beri bu sevimli kedi yavrusu nereye gitse oyuncak ayısını da beraberinde götürüyor.

Bu Adam Köpeğinin Bir Kediyle Arkadaşlık Kurduğunu Öğrendi Ve Bu Arkadaşlığın Hikayesi İçinizi Isıtacak

Crosby adındaki bu köpek diğer köpeklerin ve kedilerin etrafında olmaktan çok hoşlanıyor. Hayatı boyunca diğer hayvanlarla beraber olmuş ve kısa bir zaman önce iki en yakın arkadaşına veda etmek zorunda kalmış.

Bu Kadının Bu Kedi Yavrusunu Eve Getirebilmek İçin Yaptıkları Sizi Hayretler İçerisinde Bırakacak Ve İnsanlığa Dair İnancınızı Yenileyecek

Bir kadın yardım ettiği kedi yavrusunu bir türlü aklından çıkartamadı ve onu eve getirebilmek için eyaletler arası yolculuk etti.

Bu Kedi İçlerinden Biri Onu Evine Götürür Umuduyla Barınağa Gelen Tüm Ziyaretçilere Gülümsüyor

Nala isimli bu sevimli kedi nihayet birileri onun farkına varır umuduyla barınağa gelen herkese gülümsüyor.

Bu Kedi Sokaklarda Bir Hayat Geçirdikten Sonra Kendisine Yardım Etmeye En Uygun Evi Buldu Ve Dünyanın En Mutlu Kedisine Dönüştü

Bir yavru kedi mahallede ziyaret etmek için en uygun olan evi buldu ve burada yaşayan insanlarla arkadaşlık kurdu. Sonrasında hayatı oldukça radikal bir biçimde değişerek çok daha iyi hale geldi.

Bu Kedicik Onu Hayata Döndüren Aileyi Kendisine Aşık Etmeyi Başardı Ve Büyüyüp Güzeller Güzeli Bir Kediye Dönüştü

Kardeşleriyle birlikte dışarıda terk edilen bir kedi yavrusu bir ailenin iyiliği sayesinde hayatta ikinci bir şansı elde etti.

Bu Son Derece Minik Tüy Yumağı Etrafındaki Diğer Kediler Sayesinde Yeniden Oturmayı Ve Dik Durmayı Öğrendi

Minik, sakar bir kedi yavrusu veteriner ekibinin yardımları ve çevresindeki diğer kedilerin desteği sayesinde yeniden düzgün bir biçimde oturup yürümeyi öğrendi.

Kafası Kalıcı Olarak Yana Eğik Duran Ve Çok Yüksek Sesle Mırlayan Bu Şirin Kedi Bir Ailenin Kalbini Kazandı

Kafası yana eğik duran bir kedicik hayatta karşısına çıkan tüm engellere karşı geldi ve kendisi için mükemmel olacak yuvarı bulmayı başarabildi.

Bir Araç Park Yerinde Bulunan Bu Minik Terk Edilmiş Yavru Kedi Evlerini Ona Açan Aileyle Kalma Konusunda Israrcı Oldu

Bir araba park yerinde görülen yavru sokak kedisi onu evlerine alan aileyle birlikte kalmak istedi.

Bu Tatlı Sarman Kedinin Hikayesi Yüreklerinizi Isıtacak

Bu sevimli kedi yavrusu onun serpilip göz kamaştırıcı bir kediye dönüşmesine yardımcı olan aileyle kalma konusunda ısrar etti.

Tek Yumurta İkizi Gibi Duran Bu Kedicikler Birlikte Kurtarıldıktan Sonra Birbirlerinden Ayrılmaz Oldular

Çok güçlü bir bağı paylaşan bir çift kedi yavrusu birlikte kurtarıldıktan sonra birbirlerini yalnız bırakmamaya karar verdi.

Bu Anne Kedinin Tek Yavrusuyla Nihayet Yeniden Bir Araya Geldiği Zaman Yaşadığı Coşku Kesinlikle İçinizi Isıtacak

Neredeyse kesin olan ölümden geri döndürüldükten sonra sevimli bir tekir kedi tek yavrusuyla yeniden birlikte olabildiğine çok mutlu oldu.

Sevimli Kedi Yavrusu Ölümden Döndürüldükten Sonra Göz Kamaştırıcı Bir Siyam Kedisine Dönüştü

Çok kötü bir durumdayken bulunan bir kedi yavrusu sevgi dolu bir ailenin yardımları sayesinde görkemli bir kediye evrildi.

Kıvrılmış Bilekleri Olan Ve Erkek Kardeşiyle Birlikte Bir Çiftlikte Bulunan Kedi Yavrusu İyi Bir Hayat Yaşama Konusunda Israr Ediyor

Kıvrık bilekleri olan bir kedi yavrusu erkek kardeşiyle birlikte bir çiftlikte görüldü. Kedicik hayatına yeni bir yön vermeye kararlıydı.

Bu Adam Annesi Tarafından Reddedilmiş Bu Minik Kedi Yavrusunu Kurtardı Ve Onun Güzel Bir Kediye Dönüşmesine Yardımcı Oldu

Bir adam annesi tarafından reddedilmiş bir yavru kediye bakmaya başladı ve onun yeni babası haline geldi. 

Dışarıda Terk Edilmiş Halde Bulunan Kedi Yavrusu Annesi Tarafından Reddedilen Siyah Beyaz Minik Kediyle Arkadaş Oldu

Sokakta bulunan sevimli bir sarman kedi yavrusu annesi tarafından reddedilen siyah beyaz bir kediyle güçlü bir bağ oluşturdu.

Bu Benzersiz Rorschach Kediciği Gücünü Geri Kazanıp Kız Kardeşiyle Birlikte Serpildi Ve Şimdi De Hayalleri Gerçek Oluyor

Minik bir calico kedisi yanında kız kardeşiyle birlikte çok kötü bir durumdayken hayata geri döndürüldü. Aylar sonra nihayet bu kediciklerin hayatta ikinci bir şansları oluyor.

Bu Adam Bir Stadyumda Bulunan Minik Bir Kedi Yavrusunu Evine Aldı Ve Olayların Bu Yavru İçin Nasıl Geliştiğini Görmek Gününüzü Şenlendirecek

Bir stadyumda bulunan kedi yavrusu kendisini bulan genç adama sarıldı ve onunla kalma konusunda ısrarcı oldu.

Bu Son Derece Minik Yavru Kedi Yetim Olarak Bulunmasından Sonra Hak Ettiği Şekilde Yaşama Konusunda Kararlı

Yaşıtlarının yalnızca yarısı boyunda olan çok minik bir kedi mutlu bir yaşam sürme konusunda kararlı.

Bu Minik Kedicik Herkesin Kalbini Çaldı Ve Şimdi De Kabarık Tüylü Ve Göz Kamaştırıcı Bir Kediye Dönüştü

Minik bir kedi yavrusu sevgi dolu kişiliği sayesinde herkesin kalbini çaldı ve serpilerek çok güzel, kabarık tüylü bir kedi haline geldi.