Komik Kediler

Kedilerin Gülünç Hareketleri -Günün Komik Kedileri

Kediler en duygusal hayvanlar arasındadır; doğası gereği çok dramatik görünüyorlar. Yüz tepkileri çok komik. Bu seride, insanların kedilerin miyavlamalarına karşılık verdiklerinde kedilerin nasıl tepki verdiklerini göreceksiniz.

Kedileri ile İlgili Komik Anıları Anlatanların Eğlenceli Tweetleri

Kediler, köpeklere benzemezler! Kendilerine has davranışları vardır. bir eve kedi girerse kendisini size aşık eder. Sevdiğinizde kendinizi iyi hissettiğiniz, yaptıklarına bir türlü anlam veremediğiniz kediler ile ilgili atılmış komik tweetleri okumak için galerimizdeki ileri tuşuna basabilirsiniz.

Olur Olmadık Yerde Uyuklamak Konusunda Uzman Olan Kedilerin Birbirinden Minnoş Fotoğrafları

Olmadık yerlerde uyuyakalmış gelmiş geçmiş en minnoş kedilerin fotoğraflarını sizin için galerimizde derledik. İşte o tatlı mı tatlı fotoğraflar!

Konu Yemek Olunca Kedilerin Kendilerinden Geçtiğinin 17 Kanıtı

En sevimli hayvan dostlarımızdan olan kedilerin, yemek mevzu bahis olunca nasıl da tuhaf durumlara girdiğinin kanıtlarını sizin için galerimizde derledik. Sizin kedinizin de farklı yemek yeme şekilleri varsa yorumlar kısmında bize gönderip bizimle paylaşır mısınız? :)

Yavru Kedilerin Hiç Alışık Olmadığımız Atarlı ve Sinirli Fotoğrafları

Halk arasında bile bilinen "yavru kedi bakışı" tarifine hiç mi hiç uymayan, birisine ya da birilerine fena halde kızdıkları her hallerinden belli olan birbirinden öfkeli ve belalı kedileri sizin için galerimizde bir araya getirdik. Olsun onlar sinirli olsalar da yine çok sevimliler...

Olur Olmaz Yerlerde Uyuyan Kedilerin Usta Birer Uykucu Olduğunu İspatlayan 22 Minnoş Kedi

Kedilerin ne kadar uyku düşkünü tatlı yaratıklar olduğunun kanıtı, birbirinden minnoş kedileri sizin için galerimizde bir araya getirdik. İşte uyku tutkunu minnoş kediler!

Jaemy Choong'dan, Film Afişlerini Kedilerin Üstüne Cuk Diye Oturtup Yaptığı Komik Çalışmalar

Jaemy Choong isimli adam, ünlü film afişleriyle kedileri bir araya getirerek birbirinden eğlenceli görüntüler ortaya çıkarıyor. İşte o kedili film afişleri! :)

Kedilerin Profesyonel Birer Uykucu Olduğunu İspatlayan 22 Mıncırmalık Tatlı Kedi

En sevimli hayvan dostlarımızdan olan kedilerin, birbirinden komik ve keyifli uyuma fotoğraflarını sizin için galerimizde bir araya topladık.

Düştükleri Komik Durumlarla Sizi Gülme Krizine Sokacak 8 Eğlenceli Kedi

Düşmüş oldukları birbirinden komik durumlar ile sizi çok güldürecek ve kahkaha attıracak kedilerin fotoğraflarını sizin için galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayın.

Fazlasıyla Garip Şekillerde Objektiflere Yakalanmış 16 Komik Kedi

Evlerimizin neşesi kedilerin garip şekillerde objektiflere yakalandıkları o anlar...

Minnoş Kedisi Olan Kişilerin Çok Yakından Bildiği 17 Enteresan ve Komik Olay

Evinde kedi besleyenler bilir, kediler köpeklere hiç mi hiç benzemez. Kendilerine has bir özgürlük anlayışları vardır. Bakın minnoş kedilerle yaşayan insanlar gün içinde yaşadıkları komik olaylar neler. İleri butonuna tıklayın.

Minnoş Kedilerimizin Gıcık Bir Ev Arkadaşı Kadar Umursamaz Olduklarının Kanıtı 32 Fotoğraf

Köpeklerimiz biraz sakar, biraz obur biraz da yaramazdırlar, bunu kesinlikle inkar edemeyiz. Evin koltuklarını, ayakkabılarımızı ya da eşyalarımızı can sıkıntısından kemirirler. Bize karşı bir kasıtları yoktur, bizi hala canlarından çok severler. Öte yandan kedilerimiz... Gözümüzün içine baka baka önümüzdeki bardağı yere atar, diz üstü bilgisayarımızın üzerine oturur, lavabomuza s*çarlar. Bir kedi ile birlikte yaşayanlar, her karede hayatınızdan bir parça bulacaksınız!

Kedileriyle Yaşadıkları Komik Anları Paylaşarak Herkesi Güldüren 11 Hayvansever

Onlar bizim hayatlarımızın baharı, kalplerimizin miyavı. Bunun nedenini sadece kediyle yaşayanlar bilir. Peki ya miyavsal bir hayat yaşayanlar başka hangi durumlarla karşılaşır? İşte bunları da sizden dinleyelim. Huzurlarınızda kedi sahiplerinin attığı o bol miyavlı, pisi pisili, komikli kedili tweetler.

Bahar Temizliği Konusunda Acilen Yardım Almanız Gereken 12 Sevimli Hayvan

Bahar geldi. Çiçekler açmaya, yavru kediler miyavlamaya, polenler uçuşmaya, güneş daha bi kendini göstermeye başladı. Baharın gelişiyle birlikte tabii ki “bahar temizliği” de evlere, salonlara, mutfaklara ve banyolara gelmiş oldu. Hazır sizi yoracak bu temizliğe girişme mevsimi gelmişken, hani olur da yardımlarını isteyebileceğiniz aşırı hamarat hayvan dostlar bulduk efendim. Eğer yardımlarını isterseniz bize söylemeniz yeterli. Çünkü onlar işlerinde gerçekten çok iyiler.

Genlerinde Türklük Olduğundan Şüphelendiğimiz 12 Bıyıklı Kedi

Badem bıyık, pala bıyık, terli bıyık… Bizde bıyık çeşidi bol. Öğrendik ki bıyık kültürü bir tek bize ait değilmiş, bıyıklı kedi denen bir tür de varmış! Hem de ne bıyıklı kediler… Öyle ki kimisinin bıyığı sizinkinden de heybetli.

Emekli Maaşının Tamamını Sokak Hayvanlarına Harcayan İyi Kalpli Cemal Amca

Gümüşhane’de yaşayan 66 yaşındaki Cemal amca, 37 yıllık memuriyet hayatının ardından emekli olduktan sonra hasta annesini bakmak için köyüne geri döndü.

Aslında Kedinizin Evde İnsan Beslediğinin 16 Kanıtı

Kedi giren eve hüzün girmezmiş derler. E boşuna mı demiş Sezen Aksu bir kedim bile yok anlıyor musun diye. Ama yanlış demiş hiç insanın kedisi olur mu? Kedinin insanıdır o! Hiç dikkat etmediniz mi tavırlara?

Kedilerin Yer Aldığı Her Fotoğrafta Şovu Çalıp Başrolü Kaptığını Gösteren 29 Fotoğraf

Var oldukları her alanda ilgi odağı olmaya yemin etmiş gibi davranan minnoşlar karşınızda!

İnsan gibi oturan komik sevimli kediler

Kedi gibi yatacağına, insan gibi oturmayı seçen sevimli dostlarımızın ezber bozan fotoğrafları

Dil Çıkaran Kediler

Sizin kediniz de dilini çıkarıyor mu? Hatta bazen dili dışarıda mı uyuyor..! İşte size dil çıkaran bir birinden güzel kedi fotoğrafları...

Fotoğraf Çekildiği İnsana 'Senin Abuk Subuk Selfielerinde Olmak İstemiyorum' Diyen 26 Kedi

Kediler telefon kullanıyor olsaydı kesin biz arayınca meşgule atarlardı...

Arkadaşı Tatildeyken Kedilerine Bakmaya Giden Kadının Karşılaştığı Komik Ama Doğru Notlar!

Bir arkadaşınız tatile gittiğinde kedilerine bakmak elbette size düşer. Birkaç hafta öncesinden size neler yapmanız gerektiğinden, hangi kedinin neyi sevdiğinden bahsetse de bir yazılı not işleri çok kolaylaştıracaktır. Amanda 'nın başına çok benzer bir durum gelmiş ve hikayesini anlatmış.

Evlerimizin Ballı Lokmaları Tatlılık Abidesi Kedilerle İlgili Yapılmış 9 Komik Paylaşım

Evcil hayvanların arasında en çok sevilenlerden olan kedi dostlarımızla bu içerikte özel bir şekilde ilgileniyoruz. Pisiciklerle ilgili komik paylaşımlara hazır mısınız?

Kedilerin, Ponçiklik Zirvesini Kimseye Kaptırmayacağını Kanıtlayan 17 Komik Paylaşım

Kediler dünyanın en tatlı, en masum, en ponçik hayvanı olma konusunda kesinlikle birinci sıradalar ve zirveyi de kimseye bırakacak gibi görünmüyorlar. İşte bu zirveyi adeta kimseye bırakmayacaklarını kanıtlayan 17 komik paylaşım...

Veterinere Gittiğini Anlayınca Hissettikleri Yüzlerinden Okunan Sevimli Dostlarımız

Köpeğini veteriner kliniğine götüren herkes, yolun bir yerine geldikten sonra onları dünya üzerindeki en kötü yere götürdüğünüzü köpeklerin fark ettiklerini bilir. Sevimli dostlarımızın tam da o anda yakalanmış bu komik hallerini sizler için derledik.

Saklanmaya Çalışırken Sobelenmiş 15 Şapşik Kedi

“NEREDE BU KEDİ!” Her kediseverin evinde bu cümle mutlaka bir ya da bir milyon kere yüksek sesle söylenmiştir. “Nerede bu kedi efendim?” Kediler bir yerlere saklanmaya bayılır. Evcilleştirilmeden öncesinde milyonlarca yıl boyunca onlardan daha büyük canlılardan saklanmak için kullandıkları bir yöntem. Saklanma konusunda da gerçekten çok iyilerdir. Burnunuzun dibinde olmalarına rağmen saatlerce onları bulamaz, saç baş yolarsınız.

Kedilerin Gerçek Birer “Dram Oyuncusu” Olduklarını Kanıtlayan 9 Eğlenceli Fotoğraf

Hayvanlar alemindeki çok az hayvan, kediler kadar dramatiktir.Ne demek istediğimizi anlamak için, aşağıdaki fotoğraflara göz atmalısınız.Bu fotoğraflarda kedilerin çeşitli durumlara verdiği en aşırı tepkileri görebilirsiniz.Onlar için her durum böyle aşırı tepkiler vermelerine sebep olabilir.İlk defa yağan karı görmek mi dersiniz? Tavan da dönen pervane mi? Birini dondurma yerken yakalamak mı? Yoksa en sevdikleri koltuğa başkasının oturduğunu görmek mi? Kediler bu dramatik aşırı tepkileri vermek için çok da anormal bir durum aramazlar.

Şapşiklikleriyle Yüzümüzde Gülümseme Oluşturacak Birbirinden Minnoş 22 Kedi

Kediler, herkesin hayran olduğu komik yaratıklardır. Kedilerin genelde asi bir yaradılışı vardır. Sisteme meydan okurlar ve her zaman kendi dedikleri olur. Bir meraklısı, bu pişkin yaradılışlı, arsız ve kesinlikle kendini beğenmiş kedilerin, ezber bozacak 20 fotoğrafını çekmiş. Aşağıdaki fotoğraflarda, kedilerin gerçekten insanı şaşkına çeviren farklı davranışları görülmektedir. Biraz yüzünüzü güldürmek, biraz da kedilerin ne kadar oyuncu olduklarını göstermek için bunları paylaşıyoruz.

Mamasını Kaptıran Şapşik Kedinin Herkesi Güldüren Komik Tepkisi

Kedilerin yaş mamayı ne kadar çok sevdiğini hepimiz biliriz. Kediler, yaş mamayı kokusundan hatta kabının açılış sesinden bile hemen tanırlar. Bir İmgur kullanıcısı tarafından paylaşılan bu fotoğraflar sosyal medyanın eğlencesi oldu. Sizler için bu keyifli anları Bored Panda‘dan düzenledik. Çoğunlukla Amerika’da bulunan bu keseli sıçangiller possum olarak da bilinirler.

Komik Olmayı Sonsuza Kadar Sürdürecek 28 Kedi Fotoğrafı

Kediler, kedilerimiz… Yüzlerimize gülücükler konduran tüylü dostlarımız. Elimizde kamera tüm gün onların peşindeyiz. Bi şapşallık yapsalar da çeksek diye. İşte böyle anlarda kameralara yakalanmış, yüzleri gülümsetme garantili ve komik olmayı asla bırakamayacak en iyi kedi fotoğrafları sizler için derlendi patiseverler. İşte huzurlarınızda sizleri Cem Yılmaz’ı canlı izlemiş kadar olmasa da bir nebze gülümsetebilecek o kediler.