Bir Kediniz Varsa Ve Onunla Aynı Yatakta Uyuyorsanız Kesinlikle Bu Yatağı Almalısınız

Catlife isimli bir marka kedilerin oynayabileceği bir labirent ve uyuyabileceği bir uyku alanına sahip bir yatak geliştirdi. 

Yatağın üzerindeki tanıtım yazısında: “Özel olarak tasarlanan bu yatak sayesinde kedi müşterilerimiz alanlarının işgal edildiği hissine kapılmayacaklar ya da saklanmak için güvenli bir yer bulmak amacıyla koşmaları gerekmeyecek. Bu yatağın altında sakinlik ve güvenlikle dolu, huzurlu bir yer bulacaklar ve en iyisi de kedinin sahibi için de bu fonksiyonların aynıları mevcut! Siz her zaman nasıl uyuyorsanız öyle uyuyor olacaksınız ama artık kediniz için de harika bir sığınağınız olacak,” yazıyor.
Kedi müşterilerimizin üzerinde dinlenip uyuyabilecekleri ve kişisel alanları işgal edilmiş gibi hissettiklerinde saklanabilecekleri geçitlerle bu yatağın temel fonksiyonu kediler için güvenli bir alan oluşturabilmek.Özel yatağın kendisi bir şilte, iki adet yatak yanı lambası ve birkaç diğer aksesuarla birlikte satılıyor.


Bu yatakların fiyatları 550 USD’den başlayıp 680 USD’ye kadar çıkıyor. Bu ürünle alakalı daha fazla şey öğrenmek isterseniz ya da bunlardan birini satın alma niyetiniz varsa buradan yapabilirsiniz.