Sevimli Dostlar

Manggo İsimli Bu Tombul Kedi Ve Onun Komik Surat İfadeleri Yeni Takıntınız Olacak

İnterneti sevimli kedi fotoğrafları aramak için kullanıyoruz desek yeridir, bu kabul etmemiz gereken bir gerçek. Neyse ki konu sevimli kediler olduğunda internet de bizi asla hayalkırıklığına uğratmıyor, çünkü tonlarca keşfedilmeyi ve paylaşılmayı beklenen kedi fotoğrafı mevcut! Herkese uygun bir kedi bulmak mümkün; dans eden kediler, komik kıyafetler giymiş kediler, aksi kediler, mutlu kediler, aklınıza hangi türden kedi gelirse! Şimdi ise sizi yeni kedi takıntımız Manggo'ya tanıştırmak istiyoruz. Manggo, Boss ve Coco isimli arkadaşlarıyla birlikte aynı evde kalıyor ve bu üç kedi Japonya'da yaşıyorlar. Bu kediyi özellikle çekici yapan şeyin ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Olay şu ki, Manggo bir kediden bekleyebileceğiniz en anlaşılır ve kendinizi özdeşleştirebileceğiniz surat ifadelerine sahip! Kanıta ihtiyacınız varsa sizin için kocaman bir galeri hazırladık! Manggo'nun sevimli surat ifadelerinden bazılarını haberin altında bulabilirsiniz.

Bu Kedi İçerikleri Gününüzün Daha İyi Geçmesini Sağlayacaklar

Evden çalışmak pek çok yönden oldukça güzel olabilir ama avantajlarından biri de kedinizle daha fazla zaman geçirmenize olanak sağlaması! Şu sıralar çoğumuz evlerimizden çalışıyoruz ve küçük bir molaya ihtiyacınız varsa ve siz de bizim gibi komik ve sevimli kedilere doyamıyorsanız yaptığımız liste tam da size göre! Bu komik fotoğraflara kedinizle birlikte bile bakabilirsiniz...ya da siz yine de öyle yapmayın çünkü kıskanabilirler! Kedinizle ya da kediniz olmadan, bu galerideki fotoğraflara bir göz atmanın gününüzü aydınlatacağını garanti ederiz.

İngiltere’nin “Resmi Farecisi” Kedi Larry İle Tanışın

Bu ilginç çalışan İngiltere Başbakanlığı’na 2011 senesinde katılmış. Ancak onu bu gıpta edilen pozisyona taşıyan şey göz dolduran akademik geçmişi değilmiş. 

Rusya’da Yaşayan Bu Tombul Kedi Ve Karlar İçindeki Muhteşem Fotoğrafları Gününüzü Şenlendirecek

Doğrusunu söylemek gerekirse Rusya’da yaşayan bu sevimli kedinin hayatı her zaman için çok iyi değildi. Zavallı kedi önceleri sokaklarda yaşıyor, bulabildiği her yemek kırığı için dövüşmek zorunda kalıyor ve neresini korunaklı bulursa orada yatıyordu. “Ona evimizin girişinde denk geldik,” diyor kedinin şu anki sahipleri. “Sokakta hayatta kalabilmek için gereken becerilere sahip görünmüyordu, bu nedenle de onun bir ev kedisi olduğunu düşündük. 

Çok Minik Kedilere Bayılıyorsanız Bu İnternet Grubunu Çok Seveceksiniz

Kedileri sevmiyorsanız sizi kınıyoruz! Nasıl cüret edersiniz? Kediler inanılmayacak ölçüde sevimliler! Ancak bir kediden daha sevimli bir hayvan da var: bir kedi yavrusu! Ve bugün sizlere internette bulabileceğiniz en sevimli kedi yavrularından bazılarını sunacağız. Illegally Smol Cats (Yasadışı Ölçüde Küçük Kediler) isimli bir subreddit var ve 391,000 takipçisi olan bu internet grubu minik kediciklerin sevimli fotoğraflarını paylaşıyor. 

Sahiplerini Taparcasına Seven Bu Hayvanların Fotoğrafları Modunuzu Yükseltecek

Hepimiz için zorlu bir sene olduğu gerçeğini inkar edemeyiz. Ama biz size iyileşme sürecinizde yardım etmek için buradayız. Ve bizce gözlerinde koşulsuz sevgiyle sahiplerinin ruhlarının derinliklerine bakan bu hayvanların fotoğrafları sizi gülümseterek size bu haftayı motive bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak enerjiyi verecek. 

Neredeyse Kesin Ölümden Kurtarılan Bu Hamile Kedinin Hikayesi İnsanlığa Olan İnancınızı Onaracak

Okuyucularımız arasında herhangi bir hayvanlarla ilgili kuruluşta gönüllü olarak çalışanlar varsa garip renkli tüylere sahip bir hayvan görmenin iyiye alamet olmadığını muhtemelen biliyorlardır. 

Bu Minik Kedi Yavrusunun Büyüyüp Dönüştüğü Muhteşem Kedi Sizi Şaşkına Çevirecek

Süperkahramanlarla ilgili çizgiromanların hayranıysanız muhtemelen aynı zamanda bir Marvel hayranısınız ya da en azından Marvel süperkahramanlarını biliyorsunuz demektir. Ant- Man (Karınca Adam), The Wasp (Yaban Arısı) ve Black Panther (Kara Panter) gibi filmler daha az tarafından bilinen karakterleri insanlara tanıtarak çok sevilir hale gelmelerini sağladı. Bir süperkahramanı ele aldığınızda muhtemelen ilk düşündüğünüz karakteristik özellik tehlikeyle karşılaştıklarında engelleri aşabilme becerisidir. Bu süperkahramanlardan birçoğunun tüylü dostlarımız için isme dönüşen takma isimleri var. Birçok evcil hayvan sokaklarda geçirdikleri ilgiden yoksun ve stres yüklü bir hayattan geliyorlar. Yani onların da tüm engellere karşı savaşmayı ve sevmeyi öğrenen cesur ruhlar olduklarını söyleyebilirsiniz. Bu nedenle de hikayelerinin başkalarına ilham olmaları açısından anlatılmaları gerektiğini düşünüyoruz ve bugün sizlere bu tip bir süperkahraman hikayesini, Minik Wasp’ın hikayesini anlatacağız: hayatta kalmak için elinden gelenin en iyisini denemek zorunda kalmış minik bir kedi yavrusu.

Bu 10 Yaşındaki Sevimli Rus Sanatçı Yaptığı Muhteşem Çizimleri Hayvan Barınağı Bağışları Karşılığında Satıyor

10 yaşındayken kendinizi düşünün. Muhtemelen arkadaşlarınızla oyunlar oynuyor, olmadık yerlerinizi kirletiyor veya belki de kızların aslında o kadar da sinir bozucu olmadıklarının farkına varıyordunuz. Bu yaşta özel yeteneklerinizi de keşfetmeye başlamış olabilirsiniz ve hepimizin kendine özgü yetenekleri var. 

İşte Bu Nedenle Kesinlikle Evinize Yangın Alarmı Taktırmayı Düşünmelisiniz

Genellikle hayvanların hayatlarını kurtaran itfaiyecilerin haberlerine denk geliriz. Duman alarmları yakınlardaki ekiplere acil bir durum olduğunu bildirirler. Bazen evler tamamen yanıp kül olduğundan insanlar evlerini kaybedebilirler. Ama yeterince şansları varsa en azından kimsenin canı yanmadan kurtulurlar. 

Yeni Yuvasında Harika Bir Doğumgünü Partisi Veren Bu Yaşlı Kedinin Hikayesi Gününüzü Şenlendirecek

Söylemek gerekirse Sammy adındaki bu yaşlı kedi güzel bir hafta geçirmemiş. 19. doğumgünü yaklaşmaktaymış ve zavallı kedi evsiz kalmanın eşiğindeymiş. Uzun zamandır sahibi olan insan bir destekli yaşam evinde (huzur evi benzeri bir yer) yaşanmaya zorlanıyormuş. Ancak yaşlılar için ayrılan bu yer kedileri kabul etmiyormuş.

Doğadaki Mükemmel Uyumu Görmek İstiyorsanız Bu Yin-Yang Kediler Size Tam Olarak Da Bunu Vaat Ediyorlar

Kara kediler hakkında bir sürü önyargı var ve birçok inanışa göre de kötü şans getirdiklerine inanılıyor. Öte yandan beyaz kediler genel olarak masum yaratıklar olarak düşünülüyor ve çoğunlukla iyi şansla özdeşleştiriliyorlar. Bunların gerçeklikle hiç ilgisi olmayan batıl inançlar olduğunun elbette ki farkındayız, ancak siyah bir kedi ve beyaz bir kedi bir araya geldiklerinde harika bir kontrast oluşturuyorlar diyebiliriz.

Bu Sevimli Kedi Kız Kardeşler Birbirlerinin Yavrularını Yetiştiriyorlar Ve Aralarındaki Bağ İnsanın İçini Isıtıyor

Bu sevimli kedi kız kardeşler yavrularının bir arada büyüyebilmesi için gereken yardımı bulmaktan dolayı çok mutlular.

Yetim Kalmış Bu Sevimli Sarman Kediciklerin Öyküsü Kalplerinizi Isıtacak

Herşey Teksas’lı bu ailenin günün birinde garajlarından gelen miyavlama sesleri duymalarıyla başladı. Neler olup bittiğini anlamak için garaja gittiklerinde dolaplardan bir tanesinin içinde beş tane kedi yavrusu buldular. Yavruların annesini bulamadıkları için sevimli kedicikleri Wilco Regional Animal Shelter’a (Wilco Bölgesi Hayvan Barınağı) götürmeye karar verdiler. Peki sonra neler olduğunu merak ediyor musunuz? Cevabınız evet ise okumaya devam edin.

Aksi Suratı Yüzünden Kendisine Onu Seven Bir Yuva Bulmakta Zorlanan Kedi Nihayet Hayallerindeki Aileye Kavuştu

Yanlış değerlendirilen bir kedi hayallerindeki aileyi ve her zaman düşlediği mükemmel yuvayı buldu.

Bu Yetim Kedi Yavrusu Ve Yeni Bulduğu Annesinin Hikayesi Gözlerinizi Yaşartacak

Minik bir tekir kedi annesini aramak için tek başına miyavlayarak sokakları dolaşırken bulundu. İyi niyetli bir kadın onu alıp barınaktan gelme köpeğiyle tanıştırdığı zaman anında güçlü bir bağ oluşturdular.

Sokakta Bulunan Bu Yavru Kedi Ona Bakan Ailenin Çabaları Sayesinde Güzeller Güzeli Bir Tekire Dönüştü

Talihsiz ve yetim bir kedi onun iyileşip serpilerek büyüleyici ve kabarık tüylü bir kediye dönüşmesine yardım eden bir aile buldu.

Bu Sevimli Sokak Kedisi Bir Gün Bir Adamın Evine Girdi Ve Onun Hayatını Tamamen Değiştirdi

Sokakta yaşayan minik bir kedi yavrusu bir gün Kuzey Kaliforniya’daki bir eve girdi. Bir adam ona ton balığı verince orada kalmaya karar verdi ve onun hayatının bir parçası oldu!

Ormanda Terk Edilmiş Bu Yavru Kedi Bir Bisikletçinin Üzerine Tırmandı Ve Onu Hiç Bırakmadı

Bu çift yolun kenarından gelen yüksek bir ses duyduklarında dışarıda bir bisiklet gezisinin tadını çıkarıyorlardı. Durup sesin nereden geldiğine baktılar ve tek başına minik bir kedi yavrusuyla karşılaştılar.

Bu Kedi Yetim Kalmış Bir Yavru Kedi Buldu Ve Ona Kendi Yavrusuymuş Gibi Bakmaya Karar Verdi

Dışarıda yalnız başına bulunan bu kedi yavrusu ona gerçek sevgi ve ilgi nedir göstermek isteyen bir kedi tarafından sahiplenildi.

Bu Kedinin Bir Kadın Onu Sokaklardan Kurtarabilmek İçin Yanına Geri Geldiğinde Verdiği Tepki Sizi Ağlatacak

Tatlı bir bayan sokakta tortop haline gelmiş bir kedi buldu. Kediyi çağırdığı zaman kedi hiç tereddüt etmeden onun yanına geldi.

Bu Tatlı Köpecikle Terk Edilmiş Bu Kedi Arasındaki Harika Dostluk İçinizi Isıtacak

Bir calico kedisi yavrusu sokaklarda tek başına bulunduktan sonra bir daha asla yalnız kalmamaya kararlıydı.

Bu Sevimli Kedicik Ailesi Tarafından Geride Bırakıldıktan Sonra Yavruları İçin Yardım Bulmayı Başardı Ve Onun Hikayesini Çok Seveceksiniz

Terk edilmiş bir kedi yavrularının sıcak bir ev ortamında doğabilmesi için tam zamanında yardım bulabilmeyi başardı.

Bu Kedicik Birinin Onu Eve Götüreceğini Umarak Barınağa Ziyarete Gelenlere Kendi Üslubuyla Yalvarıyor

Sevgi dolu bir sarman kedi onu kendileriyle birlikte evlerine götürsünler diye barınağı ziyarete gelen herkese el sallayarak onların ilgisini çekmeye çalışıyor.

Sokaklarda Bulunan Kedi Yavrusu Sıcak Bir Kucağa Oturma Konusunda Israrcı Oldu Ve İnsanları İzlerken Onların Yanından Hiç Ayrılmadı

Minik bir tekir kedi insan dostlarını izleyerek kucaklarına oturma konusunda ısrar etti ve onları bir saniye bile yalnız bırakmadı.

Garaj Yolunda Yardıma Muhtaç Halde Bulunan Bu Kedi Yavrusu Nihayet Onu Seven Bir Yuvası Olduğu İçin Çok Mutlu

Toprak bir yolda terk edilen kedi yavrusu yardım bulabilmek için ev sahibinin arabasının olduğu özel garaj yoluna yürüdü.

Bu Sevimli Yavru Kedi Ve Oyuncak Ayısı Ayrılmaz Bir İkili Ve Onlaın Hikayeleri Kalplerinizi Isıtacak

Sokaklarda terk edilmiş halde bulunduğu günden beri bu sevimli kedi yavrusu nereye gitse oyuncak ayısını da beraberinde götürüyor.

Bu Adam Köpeğinin Bir Kediyle Arkadaşlık Kurduğunu Öğrendi Ve Bu Arkadaşlığın Hikayesi İçinizi Isıtacak

Crosby adındaki bu köpek diğer köpeklerin ve kedilerin etrafında olmaktan çok hoşlanıyor. Hayatı boyunca diğer hayvanlarla beraber olmuş ve kısa bir zaman önce iki en yakın arkadaşına veda etmek zorunda kalmış.

Bu Kadının Bu Kedi Yavrusunu Eve Getirebilmek İçin Yaptıkları Sizi Hayretler İçerisinde Bırakacak Ve İnsanlığa Dair İnancınızı Yenileyecek

Bir kadın yardım ettiği kedi yavrusunu bir türlü aklından çıkartamadı ve onu eve getirebilmek için eyaletler arası yolculuk etti.

Bu Kedi İçlerinden Biri Onu Evine Götürür Umuduyla Barınağa Gelen Tüm Ziyaretçilere Gülümsüyor

Nala isimli bu sevimli kedi nihayet birileri onun farkına varır umuduyla barınağa gelen herkese gülümsüyor.