Yavru Kediler

Adam Kamyonun Altında Korkmuş Bir Kedi Yavrusu Buldu, Karısına 'Onu Eve Getirebilir miyim?' Diye Sordu

Bir adam kamyonun altında kokmuş bakışlarla onu süzen minicik bir kedi yavrusu buldu ve hemen karısına onun fotoğrafını yollayıp: "Onu eve getirebilir miyim?" diye sordu. İşte sonrasında olanlar..

Görünce 'Hık Demiş Burnundan Düşmüş' Dedirten Kedilerden 19 Şahane Kare

Anneler ve sevimli yavruları hiç bu kadara birbirlerine benzememişlerdi! İşte bakınca "hık demiş burnundan düşmüş" diyeceğiniz birbirinden şahane anne-yavru fotoğraflarını sizinle paylaşıyoruz.

Güzellikleriyle Kalpleri Eritecek Birbirinden Minnoş 21 Kedi Yavrusu

Hepsi ayrı birer sevimlilik abidesi. Tiplerine on saniyeden fazla bakıldığında mutluluktan hüngür hüngür ağlatabilecek minnaklar. İşte gününüze neşe katacak, sabahlara kadar öpmek isteyeceğiniz o yavrular.

Sahiplenildiği İçin Gözleriyle Teşekkür Eden Şirinlik Abidesi Yavru Kedi

Hiç hesapta yokken hayatımıza bir anda miyavlar girebiliyor. Belki bir çöpün kenarında, belki de bir arabanın altında ağlarken gördüğümüz miyavlara kıyamıyor, onların hayatlarına hayat katabilmek adına sahipleniyoruz. Listemizdeki yavru kedi de sokaklarda bir başınayken onu gören bir hayvan sever tarafından sahiplenilmiş. Ve ona öyle bir bakış atmış ki, hepinizin kalplerini küt küt attıracak cinsten.

Kedilerin Profesyonel Uykucu Olduğunu Kanıtlayan 22 Mıncırılası Derecede Tatlı Kedi

Kediler günün çoğunluğunda uyumakla kalmaz, uyumayı sanata dönüştürürler. Uyudukları hemen her pozisyon sevimlidir. Uyuklayan bir kedinin hipnotize edici etkisiyle onu sevmeye yeltenmeyecek insan yok gibidir. Kediler kendilerini sevdirirken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız kadar işlerinde ustadırlar. Neyse ki, yeteri kadar sevildiklerini fark ettikleri zaman ilk tepki onlardan gelir ve mıncıklama zamanının bittiğini bilirsiniz. İşte kedilerin profesyonel uykucu olduğunu kanıtlayan 22 fazla tatlı kedinin istediğiniz kadar bakabileceğiniz fotoğrafı..

Ahırında Bulduğu Kedi Yavrularının Cinsini Öğrenince Ağzı Açıkta Kalan Çiftçi

Bir çiftçi, ahırında 4 minik yavru kedicik bulur ama bu kediciklerin aslında bildiğimiz kedilerden olmadığını sonradan anlayacaktır. Rusya’da bir çiftçi ahırda daha yeni doğmuş, yardıma muhtaç, bebek kediler buldu. Etrafta annelerini arayıp bulamayınca yavruları evine götürdü. Fakat bu yavrular, başta normal gözükse de çiftçinin gördüğü hiçbir kediye benzemiyordu. Bunun üzerine çiftçi en yakın hayvan kurtarma görevlilerini aradı. Gelen görevliler yavruların evcil kediler olmadığını tespit ettiler.

Mükemmel Birer Aile Tablosu Çizen 20 Kedi Dostumuz

‘Aile’ sığındığı en büyük limandır insanın... Zorlu günlerinde tutunduğu dal, çaresiz hissettiğinde aldığı nefestir. Ama bu yalnızca biz insanlar için mi böyle sanıyorsunuz? Eğer öyleyse hemen söyleyelim yanılıyorsunuz. Hayvanlar âleminde de pek çok canlının ailesine ne kadar düşkün olduğu aşikâr. Misal, kediler... Hadi gelin onların sevimli dünyalarına bir göz atalım...

Minnak Yavrularıyla İlk Kez Tanışan 14 Anne Kedi

Kedilerin gebelik zamanlarının 58-68 gün arasında olduğunu biliyoruz. Yani Mart ayından önce mercimekler fırınlara verilmeye başlanmış, Mart sonuna gelirken de minik yavruşlar dünyaya merhaba demişti. Öncelikle, bu yavru kedilerin bir süre sonra annelerinden ayrılacaklarını ve sokaklarda yalnız kalacaklarını unutmayalım. Onları sahiplenelim ya da sahiplenilmelerine vesile olalım. Şimdi de gününüze biraz tatlılık katıp, birbirinden güzel 14 anne kedi ve yavruşlarıyla sizi başbaşa bırakalım.

Ölmek Üzereyken Kurtarılan Yavru Kedinin Muhteşem Değişimi

Açlıktan ölecekti, hava şartları çok kötüydü. Bu sevimli yavru kedi ölen kardeşinin yanında bulundu ve yanlarında anneleri yoktu. İyi kalpli bir kadın bu yavru kediyi evine aldı ve hayvan kurtarma ekibinden yardım istedi.

Kalplerinizi Eritecek Anne Kediler ve Yavruları

Bir kediden daha güzel bir şey varsa birden fazla kedidir. Hele bu kediler anne ve çocuk kedilerse bakmalara doyamayız. İşte birbirinden güzel Anne Kediler ve Yavruları:

Yavrular Ördek Anneleri İse Bir Kedi

Anneleri tarafından terk edilen yavru ördeklere kucak açan koca yürekli anne kedi için söylenecek söz yok... Kedi deyip geçiyoruz kimi zaman ama o kadar hassas hayvanlar ve duyguları o kadar güçlü ki; bazı insan annelerin bile onlardan öğrenecek çok şeyi var. Yavru ördeklere annelik yapan kedinin hikayesi için ileri tuşuna basabilir, resimlerin altından hikayeyi okuyabilirsiniz.

Köprü altında yaşarken kaderleri değişen yavru kediler

Avustralya’da kediler için çalışan gönüllü projedeki iyi yürekli hayvansever onları gördüğünde son derece korkuyorlardı. Şimdiye dek insanlarla en ufak iletişimleri bile olmayan bu kızıl kedicikler sahipleri tarafından eğitilerek evcilleştirildiler. Hunter ve Zissou isimleri verilen kediler artık insanlarla fiziksel temas kurmaktan çekinmiyor, hatta beraber oyun bile oynuyorlar!

İşte karşınızda üzgün bakışlarıyla bir çiftin kalbini çalmayı başaran yabani yavru kedicik Mami!

Mami soğuk bir kış günü annesi ve iki kardeşiyle birlikte bir okulun çöp konteynırında ısınmak için birbirlerine sokularak yaşıyorlardı.

Çak Bir Beşlik Diyen 11 Yavru Kedi!

Bu yavru kedilerin hepsi birbirinden sevimli. Yaramaz yavru kediler patilerini kaldırmış sizin ilginizi bekliyorlar.

Yavru Beyaz Kediler

Yavru beyaz kedilerin bakışları çok sevimli. Yavru kedilerin yaramazlıklarını izlemek ayrı bir keyiftir. Bu galeride mavi gözlü yavru beyaz kedileri görebilirsiniz.