En Popüler 11 Kedi İsmi

Sahiplendiğimiz kedi çocukların hepsi her zaman elimize doğmasa da, kulaklarına eğilip üç kere fısıldamasak da aklımızdaki isimleri, yine de onlara bir ad veriyor onunla çağrıyoruz/anıyoruz onları. Kimi insanlar evcil hayvanlarına verdiklerine isimler konusunda son derece yaratıcı olsalar da kimi insanlar da daha klasik isimlerden yana kullanıyorlar tercihlerini. Şimdi sizinle paylaşacağımız isimlere sahip en az bir hayvan tanıdığınızı iddia ediyoruz. İşte en popüler 11 kedi ismi:

Boncuk

Boncuk

Kedilerin bakışlarının hastasıyız. Boncuk boncuk bakan kediler için son derece popüler bir isimdir Boncuk.


Zeytin

Zeytin

Daha çok siyah renkli kediler için tercih edilse de kedilerin bu yiyeceğe olan düşkünlükleri dolayısıyla da tercih edilen bir isimdir Zeytin.


Tarçın

Tarçın

Kızıl sarı kedilere çok yakışan bir isim olarak tarçın.


Sarman

Sarman

Sarman hem sarı tüylü kedi hem de iri anlamına gelen bir sözcük olmasına karşın genellikle bir kedinin iriliğiyle bağlantılı olarak konulmuyor.


Minnoş

Minnoş

Özellikle yavruyken evlat edindiğimiz kedi çocukların minnoşluklarına çok yakışan bir isimdir ve çok tercih edilir.


Miskin

Miskin

Biliyoruz bazı kediler oldukça miskin olabiliyor. Kediciğin karakteriyle uyumlu Miskin ismi de son derece sevilen kedi isimlerinden.


Duman

Duman

Çoğunlukla gri renkli kedilere verilen Duman ismine sahip dostlarımız ciddi suratlı olurlar.


Pamuk

Pamuk

Pamuk beyaz renkli veya çok tüylü yumoş kediciklerimiz için uygun bulunan bir isim.


Tekir

Tekir

Yaramaz mı yaramaz tekir renkli kedi dostlarımıza bakınca isim için çok kafa patlatmaya gerek yok. Tekir güzel tınlayan bir kedi ismi.


Cingöz

Cingöz

Cin bakışlı kedi bireyler için uygun bir isim Cingöz. Sizi bilmem ama Cingöz denilince bizim aklımıza daha çok siyah beyaz kediler afacan bakışlı geliyor.


Mestan

Mestan

Tarihin tozlu sayfalarından bir isim Mestan. Şu an eskisi kadar popüler olmasa da zamanında en gözde kedi isimlerdendi Mestan.