Hem Ailesini Hem de Kedisini Doyuran Koca Yürekli Kadir’in Hikâyesi

Sevgi ve fedakarlık üzerine yazılan onlarca cümleyi okurken bunların karşılığını hayatta göremediğimiz için zaman zaman bir çiğlik hissederiz değil mi? O hâlde, sizleri kedisine duyduğu sevgiyle tanıdığımız Kadir ile tanıştıralım!

Kedisini beslemek için sağlık merkezi çalışanlarının koyduğu mamaları kullanmak zorunda olan Kadir, bütün imkânsızlıklara rağmen kedisiyle olan dostluğunu sürdürebilmek için uğraşıyor. Her gün usanmadan, kedisini de alıp sağlık merkezinin yolunu tutan genç adam, sabırla kedisinin karnını doyurmasını bekliyor.


Geceleri de Tüylü Dostuyla Uyuyor

Geceleri de Tüylü Dostuyla Uyuyor

Kadir, en az kardeşleri kadar sevdiği ve geceleri birlikte uyuduğu kedisinden bütün zorluklara rağmen vazgeçmiyor. Geceleri bile ayrılmayan iki dostun ise yüzümüzü güldüren destekçileri var. Tatvan Aile Sağlık Merkezi’ndeki görevli hekimler Kadir ve kedisi için ellerinden geleni yapıyorlar.


Görevli Hekimler Kadir’in Yanında

Görevli Hekimler Kadir’in Yanında

Kadir’in kedisini beslemek için göze aldığı rutine kayıtsız kalamayan görevli hekimler ona her gün gelip yorulmaması için mama vermişler. Ancak mamalar bitince tekrar istemeye utanan Kadir, yine kedisini alıp aile sağlık merkezinin yolunu tutmuş. Hiçbir şeyi değilse, en azından şu gururlu mahcubiyeti özlemişiz be!


Milyonlarca Kadir’den Sadece Birisi

Milyonlarca Kadir’den Sadece Birisi

5 çocuklu bir ailenin evladı olan Kadir’in babası inşaat işçisi, bir kardeşi ise maalesef engelli. Kadir, mevsimin kış olması dolayısıyla işsiz kalan babasına yük olmadan kedisini beslemenin bir yolunu bulmuş ancak onun gibi milyonlarca Kadir olduğunu unutmamak lazım.


Güzellik Büyümeye Meyyaldir

Güzellik Büyümeye Meyyaldir

Hikâyesi İnternet üzerinden hızla yayınlan Kadir, kısa sürede milyonlarca hayvanseverin gönlünde taht kurdu. Onun içinde bulunduğu zor duruma ve kocaman kalbinde beslediği sevgiye kayıtsız kalamayan insanlarımız yardım için kolları sıvadı. Yapılmak istenen yardımlar arasında kedi mamasından cep harçlığına kadar ne ararsanız var. Dileriz ki bu yardımlar en kısa sürede ulaşır ve Kadir’in yüzünü güldürür!


Her Şey Tüylü Dostu İçin

Her Şey Tüylü Dostu İçin