Her Gün En Yakın Dostunu Görmek İçin Evinin Kapısında Bekleyen Komşu Kedi

Bu haberimiz kedilere nankör diyenlere gelsin. Sevginin ve dostluğun ne kadar önemli ve özverili bir şey olduğunu kanıtlıyor içeriğimizde bu kedicikler. Öyle ki hepimize hayatımızda bizi bu kadar çok seven bir dost olsa keşke dedirtiyorlar. Birbirlerini sıkılmadan bekleyen, arkadaşlığın kıymetini bilen Ralph ve en yakın dostu Nala’nın hikayesini sizler için derledik:


Komşu kedi Ralph ile tanışın! Kendisi tam anlamıyla gerçek bir dost:

Komşu kedi Ralph ile tanışın! Kendisi tam anlamıyla gerçek bir dost:


Ralph her gün dostuyla takılmak için evinin önünde onu bekliyor. Nala’nın babası “Nala isimli kedimizle oynamak için her gün kapımıza gelerek bu şekilde bekliyor” diyor.


Bazen çok uzun süre de beklese hiç sızlanmıyor. Çok sabırlı bir kedi Ralph. Evin kapısı açılır açılmaz eve giriyor, çevredekilere selam verip en yakın dostunun yanına koşuyor.


Ve eğer Ralph, buluşmalarına geç kalırsa bu sefer de bekleme görevini Nala devralıyor. Hemen evinin kapısından Ralph’ı aramaya başlıyor.


Nala’nın ailesi Ralph’a bayılıyor. “Onu sahiplenmek isteriz ama onun zaten bir ailesi var” diye anlatıyorlar bu komşu ziyaretinde yaşananları. Birlikte yaşayamasalar da Nala ve Ralph arasındaki bu bağın ömürlük olduğu kesin.