Kedisi Yalnız Hissetmemesi İçin, Kendisine de Bir Koruyucu Koni Yapan Güzel Yürekli Baba

Küçük bir kedi bir gün genç bir adamla tanıştı ve ikisi o anda birbirlerine bağlandılar. Bu kedi o günden sonra her zaman onun küçük arkadaşı oldu. Haydi Rengar ile tanışın.

Bu küçük kedi ile genç adam arasında çok özel bir paylaşım var. Kedi, dostuna sanki cırtlı bir bantla bağlanmış gibi. Şekerleme yapacağı zaman Ranger dostune sokuluyor ve bazen onu bir yastık gibi kullanıyor.


Genç adam ne zaman bilgisayarına otursa, hemen Rengar eğlenceye katılmak için onun kucağına yerleşiyor. Küçük kedinin vücudu, bilgisayar ekranında gördüğü herşeyden çok etkileniyor.


Ranger’ın miyavlamasına ve dostunun insanca konuşmalarına bakılırsa, birbirlerini çok iyi anlamış ve hiç ayrılmayacaklarmış gibi görünüyorlar.


Rengar yeterince büyüyünce, onu kısırlaştırmaya götürdüler. Eve döndükleri zaman Kitty’nin boynunda bir Elizabeth konisi bulunuyordu. Kitty bundan hiç hoşlanmamıştı ve kurtulmaya çalışıyordu.


Aslında bu koruyucu koni, kedinin yarasını yalamasını önlemek için bir süreliğine takılmıştı. Genç adam kedinin kendisini rahat hissetmesini sağlamak için aklına hiç olmayacak birşeyi denemek fikri geldi.


Bugüne kadar herşeyi birlikte yapmışlardı. Birkaç sayfa dosya kağıdı ve zımba teli kullandı ve bunlardan insan boynuna uygun şekilde bir koni hazırladı.


Dikkatlice bu koniyi boynuna taktı ve kedinin yanına oturarak, ona yalnız olmadığını göstermeye çalıştı

Dikkatlice bu koniyi boynuna taktı ve kedinin yanına oturarak, ona yalnız olmadığını göstermeye çalıştı

Rengar, bir dostuna bir boynundaki bu koca koniye baktı. Şaşılacak şekilde boynundaki koniden şikayet etmeyi bıraktı ve dikkatini ondan uzaklaştırdı. Rengar, dünyada en sevdiği insanın yanında, huzurla mırlamaya başladı.


Belki de bu küçük kedi, dostu ile birlikte aynı teknenin içinde olduğunu, bu garip şekilli kıyafeti giydiklerini ve kendilerini daha iyi hissettiklerini görüyordu. “Endişelenme, herşey yoluna girecek.” Bu genç insana çok teşekkürler. Ranger onun sayesinde kolayca ve mükemmel bir şekilde sıkıntıdan kurtulmuş oldu. O gerçekten bir kedi babası.