Bu Kadın Üç Yavru Kedi Sahiplenmek İçin Barınağa Geldi Ama Sonradan Fikir Değiştirdi Ve Dört Yavru Kedi Sahiplendi

Minik, terk edilmiş bir kedi yavrusu yeni bir yuvaya ve birlikte büyüyeceği üvey kardeşlere sahip olduğu için çok mutlu.

Hoboken, New Jersey’deki KittenBnB’nin sahibi ve kedi bakıcısı Jess Thoren bu sevimli terk edilmiş kediyi tek başına gördüğünde üç kedi yavrusunu almak için barınaktaydı. Minik tüy yumağı diğer yavrulardan bile daha gençti ve koruyucu bir yuvaya çok ihtiyacı vardı.


Kediciğin henüz kalıcı bir yuvası yoktu ve Jess’in içi onu barınakta tek başına bırakmaya elvermedi. Hemen olaya dahil oldu ve diğer üç yavru kediyle birlikte bu kediciği de evine almayı teklif etti. 


Frankie (Victor Frankenstein) diye çağırmaya başladıkları yavru kedi neredeyse hemen yeni evine yerleşti. Yalnızca 250 gram olan Frankie, saat başı biberonla beslenmeye ve yoğun bir ilgiyle bakıma çok muhtaçtı.


Her ne kadar yavruların en küçüğü olsa da Frankie üvey kardeşleriyle çok iyi anlaştı ve hiçbir şeyin kendisini yavaşlatmasına izin vermeyip büyüme konusunda onlara yetişmek için çok azimliydi. “Diğerlerinden bir ya da iki hafta daha genç ama onlara yetişmek üzere,” diye yazdı KittenBnB’den Erik Thoren. Sevimli kedicik bir ev ortamında olmaktan ve ona arkadaşlık edecek diğer kedilerin olmasından dolayı çok mutlu.


Diğer üç kedi yavrusu onu sanki öz kardeşleriymş gibi benimsediler. İlk günden beri onu çok sevdiler ve yaptıkları her aktiviteye onu da dahil ettiler. Frankie kendi başına nasıl doğru düzgün yürüyeceğini öğrenirken harika bir gözlemci oldu ve diğer kardeşlerini izleyerek işin en iyilerinden yürümeyi öğrendi.


Frankie yürürken, koşarken ve oyun oynarken diğer kedi yavrularını taklit etmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Bazen biraz sendelese bile minik tüy yumağı çok korkusuz ve son derece özgüvenli. Uzun saatler boyunca oyun oynadıktan sonra Frankie üvey kardeşlerinin yanına uzanıp mırlayarak uyumaktan hoşlanıyor. Ufak boyu onu hiç mi hiç yavaşlatmıyor.


Korkusuz minik tüy yumağı beraber oyun oynarlarken ve güreşirlerken diğer kardeşlerine yetişme konusunda kararlı. Hızla güç kazanıp kilo alıyor ve muhteşem kişiliği de ortaya çıkmaya başlıyor.


Frankie diğer kedilerin de destekleri sayesinde oyuncu, enerjik bir kedi yavrusuna dönüşüyor. Kardeşleriyle birlikte evde bir sürü yaramazlık yapıyorlar ve birlikte büyüyüp güçleniyorlar. Minik sevgi pıtırcığı sarılacağı bir arkadaşı olmadan uyumaya gitmiyor. “Frankie uyurken kollarını diğer üvey kardeşlerine dolamaya ya da yüzünü onların yumuşak tüylerine gömmeye gerçekten bayılıyor.”


Her ne kadar hayata zorlu bir başlangıç yapmış olsa da minik tüy yumağı kedi arkadaşlarıyla birlikte yeni hayatının tadını çıkarıyor. Birkaç hafta daha geçtiğinde kendileri için mükemmel aileler arayacak kadar büyük ve buna hazır olacaklar.


Ama şimdilik Frankie arkadaşlarına durmadan sarılmaya ve odasını tatlı mırlamalarıyla doldurmaya devam ediyor. Hala kardeşlerinin arasında en küçüğü o ama kocaman bir kalbi ve paylaşacak çok fazla sevgisi var.


Jess bu tüy yumağını barınakta bir başına buldu ve onun tam olarak neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyordu. Şimdi bu kedicik koruyucu yuvasında büyüyor, kedi arkadaşlarıyla oyunlar oynuyor ve onlara sarılıyor.